عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

مردی که قصد تعرض به زن ورزشکار را داشت دستگیر شد

مجموعه : مجله خبری روز
مردی که قصد تعرض به زن ورزشکار را داشت دستگیر شد

مردی که قصد داشت به زنی ورزشکار تعرض کند وقتی با مقاومت وی مواجه شد فرار کرد اما عاقبت به دام افتاد و به ارتکاب سرقت از شاکی اعتراف کرد.

 ماموران کلانتری آزادی ساعت 7:30دوشنبه هفته پیش از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی110 متوجه شدند مردی در سانس زنانه باشگاهی ورزشی به‌زور وارد آنجا شده است. مربی بانوان بعد از حضور ماموران در باشگاه به آنها گفت: «ساعت هفت‌صبح طبق روال هرروز وارد باشگاه شدم و منتظر ورود شاگردانم بودم که زنگ در باشگاه به صدا درآمد. به گمان اینکه شاگردانم هستند، در را باز کردم که ناگهان مردی جوان با زدن مشت به صورتم وارد باشگاه شد و من را به‌شدت مورد ضرب‌وشتم قرار داد.»

 شاکی در ادامه اظهارات خود توضیح داد: «در حالی‌که به‌شدت توسط این شخص کتک خورده بودم، متوجه شدم این جوان تلاش دارد مرا مورد آزار و اذیت قرار دهد. به‌شدت با او درگیر شدم زمانی‌که وی با مقاومت من روبه‌رو شد، کیفم را که مقداری وجه نقد و گوشی تلفن همراه داخلش بود برداشت و قبل از حضور شاگردانم به‌سرعت فرار کرد.»

این پرونده با موضوع «سرقت به عنف» در اختیار اداره پنجم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت تا کارآگاهان به آن رسیدگی کنند. آنها با حضور در محل به بررسی باشگاه و محیط پیرامون آن پرداختند و در نهایت با بررسی دوربین‌های مداربسته سوپرمارکتی در چندمتری باشگاه موفق به شناسایی تصویر متهم در لحظه فرار از محل شدند.

زن ورزشکار بعد از دیدن تصویر تایید کرد این مرد همان سارق فراری است. پس از آن بررسی فرضیه آشنایی متهم با محل ارتکاب جرم در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت و مدیر باشگاه با مشاهده تصویر متهم، وی را شناسایی کرد و گفت: «این شخص مدتی به‌عنوان نیروی خدماتی‌ و نظافتچی در این باشگاه مشغول به‌کار بود.»

کارآگاهان در ادامه رسیدگی به پرونده با مراجعه به شرکت خدماتی‌ای که متهم را معرفی کرده بود به بررسی سوابق این شخص پرداختند و فهمیدند وی خودش را به نام «حمیدرضا.ط» (22ساله) معرفی کرده اما این هویت جعلی و متهم برای استخدام از شناسنامه مفقودی فردی دیگر استفاده کرده است.

ماموران در شرایطی‌که هیچ‌گونه اطلاعاتی در خصوص هویت واقعی متهم وجود نداشت، با انجام اقدامات پلیسی موفق به شناسایی محل تردد این جوان در قهوه‌خانه‌ای در خیابان آذربایجان شدند و فهمیدند وی به‌عنوان کارگر در آنجا مشغول به کار شده و شب‌ها نیز در همان محل استراحت می‌کند. به این ترتیب مرد جوان دستگیر شد و پس از انتقال به اداره پنجم پلیس آگاهی توسط شاکی مورد شناسایی قرار گرفت. در گام بعدی مشخص شد متهم مردی 27ساله به نام فرید و از مجرمان سابقه‌دار در زمینه ارتکاب جرایم مختلف ورود به عنف اماکن، کیف‌قاپی و… است که در ندامتگاه‌های مختلف کشور تحمل کیفر کرده است.

فرید که در زمان دستگیری منکر هرگونه سرقت به عنف و تلاش برای آزار و اذیت شاکی شده بود، در ادامه تحقیقات و پس از مواجهه حضوری با زن ورزشکار به ارتکاب جرم اعتراف کرد. او گفت: «در مدت زمان کوتاهی که در باشگاه به‌عنوان نیروی خدماتی مشغول به‌کار بودم، اطلاعات کاملی در خصوص سانس و نوبت کلاس‌های ورزشی به‌ویژه کلاس‌های ویژه بانوان به‌دست آوردم و با استفاده از همین اطلاعات و زمانی‌که مربی ویژه بانوان در باشگاه تنها بود، به قصد آزار و اذیت وی وارد محل شدم اما زمانی‌که موفق به این کار نشدم کیف‌دستی آن زن را سرقت کردم و متواری شدم.»

سرهنگ محمد اشراقی، معاون مبارزه با سرقت‌های خاص پلیس آگاهی تهران بزرگ، ضمن تایید این خبر گفت: «در ادامه تحقیقات مشخص شد متهم در چندسال گذشته در مراکز مختلف تجاری، به‌ویژه مراکز تهیه و توزیع غذا به‌عنوان پیک‌موتوری یا نیروی خدماتی مشغول به‌کار بوده و این احتمال وجود دارد که در پوشش پیک‌موتوری یا نیروی خدماتی جرایم مختلفی انجام داده باشد به همین دلیل از شهروندانی که به این شیوه و شگرد مورد سرقت، تهدید، ضرب‌وجرح و… قرار گرفته‌اند دعوت و درخواست می‌شود برای شناسایی متهم به اداره پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ واقع در خیابان وحدت اسلامی مراجعه کنند.