عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

بلیط هواپیما

بازی اکشن تانکی آنلاین،بازی،بازی آنلاین،تانکی،بازی جدید

بلیط هواپیما

دکتر زهرا سعادتی،متخصص جراحی عمومی،لیزر،خدمات زیبایی،هموروئید،شقاق

دکتر زهرا سعادتی،متخصص جراحی عمومی،لیزر،خدمات زیبایی،هموروئید،شقاق

عینک گوگل چیست؟

عینک گوگل چیست؟
گوگل گلس از زمانی که برای اولین بار توسط گوگل معرفی شد، یکی از پر خبر ترین گجت های بازار بوده است. مدتی پیش آن را برای نخستین بار در اتاق عمل جراحی دیدیم. و حالا انگار این کار کم کم گسترش پیدا کرده و برای اولین بار پزشکی جراح در دانشگاه اوهایو آمریکا، از گوگل گلس برای پخش مستقیم جراحی زانو برای همکاران و دانشجویانش استفاده کرده است.

دکتر کادینگ در طول عمل جراحی رباط صلیبی پای بیمار خود، عینک گوگل را بر روی چشمانش قرار داده و از طریق این دستگاه، فیلم عمل را به صورت زنده برای دانشجویان در قسمتی دیگر از شهر، به نمایش در آورده است. آقای دکتر همچنین با گوگل گلس خود با یکی از همکارانش نیز در طول عمل به مشورت می پرداخته.

دکتر کادینگ به خاطر ارتباطاتی که از طریق این دستگاه میسر شده قدر دانی می کند و میگوید که «باید صادقانه بگویم که گوگل گلس به هیچ وجه بر روی تمرکز من تاثیر گذار نبود، و حتی پس از شروع جراحی به کل فراموش کردم که چنین دستگاهی بر روی چشم من قرار دارد.

دانشگاه اوهایو در حال حاضر به شدت در تلاش است که با کمک گوگل گلس، موقعیت های آموزشی را برای دانشجویان گسترش دهد. دکتر مارش، رئیس بخش نوآوری های مرکز درمانی، در این باره می گوید: «به عنوان یک آکادمی آموزش پزشکی، ما نسبت به موقعیت هایی که این دستگاه می تواند برای امر آموزش ایجاد کند، بسیار هیجان زده هستیم.»

این قابلیت که دانشجویان بتوانند فرآیند عمل را دقیقا از دید دکتر جراح ببینید، امکان جدیدی است که می تواند جزییات و تکنیک های بسیاری را برای دانشجویان، نمایان کند. دکتر مارش معتقد است که گوگل گلس ابزاری ایده آل برای پزشک ها محسوب می شود، و آن ها باید از همین حالا شروع به استفاده از توانایی های آن کنند.

مطالب خواندنی و جالب

گالری عکس های دیدنی و جالب

X عکس,فال,اس ام اس,پزشکی
Xبستن تبليغ
عکس,فال,اس ام اس,پزشکی