اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

روانشناسی بهترین رنگ لباس زیر زنانه

روانشناسی بهترین رنگ لباس زیر زنانه

روانشناسی بهترین رنگ لباس زیر زنانه

 

شما به روانشناسی رنگ دقت می‌کنید؟ رنگ‌هایی که در خرید لباس خود انتخاب می‌کنید، اطلاعات مهمی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

 

رنگ‌های لباس‌ دیگران نیز اطلاعات مهمی از درون و روحیات آن‌ها برای شما بیان می‌کند.

 

جالب است بدانید که روانشناسی بهترین رنگ لباس زیر برای انتخاب لباس زیر مناسب به کمک شما خواهد آمد تا لباس بهتری را برای خود برگزینید.

 

روانشناسی بهترین رنگ لباس زیر زنانه

 

اگر شما به دنبال خرید شورت زنانه یا سوتین مناسب هستید، روانشناسی رنگ لباس زیر به شما کمک خواهد کرد.

 

در ادامه اطلاعات بیشتری را در اختیار شما قرار خواهیم داد تا خرید مناسبی را داشته باشید و تجربه خوبی را از خریدتان تجربه کنید. با ما همراه باشید.

 

چه رنگ لباس زیری بپوشیم؟

برای اینکه بهترین رنگ لباس زیر زنانه را بخرید، روانشناسی رنگ لباس زیر به شما کمک می‌کند.

 

در واقع کمک روانشناسی، انتخاب رنگ مناسبی است تا شما را به هدف‌تان برساند. در مورد روانشناسی رنگ و پیام‌هایی که ناخودآگاه به دیگران منتقل می‌کنند، ادامه متن را از دست ندهید.

 

روانشناسی رنگ و پیامی که هر رنگ منتقل می‌کند

 

● رنگ زرد

در صورتی‌که روشن و درخشنده باشد، نشان از شادی و طراوت است.

اما رنگ تیره بودن آن نشانه خوبی نیست، خبر از حسادت، احتیاط خیلی زیاد و حتی  بیماری است.

 

● رنگ بنفش

نشان از روحیه آسیب‌پذیر و لطیف است. افراد خواهان رنگ بنفش به دنبال رابطه طولانی و پایدارند.

 

● رنگ آبی

نشان از صداقت و افتخار است. این رنگ، احساس آرامش و وقار را که به دیگری منتقل می‌کند. رنگ آبی بر جسم و روان فرد تاثیر مثبتی می‌گذارد.

 

● رنگ قرمز

قرمز تداعی کننده هیجان و نشان‌دهنده شجاعت است. فردی که قرمز می‌پوشد، سرشار از انرژی و اشتیاق است. او از بیان خواسته‌ها و تمایلات درونی‌اش ترسی ندارد.

 

● رنگ سفید

سفید نماد پاکی و معصومیت است و بیشتر توسط زوج‌های جوان خریداری می‌شود. اگر می‌خواهید پاکیزه، ایمن و دوست‌دار بهداشت به نظر بیایید، استفاده از رنگ سفید را فراموش نکنید.

 

● رنگ مشکی

رنگ مشکی برداشت‌های متفاوتی را می‌تواند ایجاد کند. این برداشت‌ها می‌توانند مثبت یا منفی باشند.

 

● رنگ سبز

تداعی طبیعت است و رنگ دلنشینی به حساب می‌آید. احساسی که رنگ سبز منتقل می‌کند، حس آرامش و رهایی است و بیان‌کننده ثبات عاطفی، دوستی و صمیمیت در وجود شما می‌گردد.

 

● رنگ صورتی

صورتی ملایم از آرامش و ملایمت شما خبر می‌دهد. رنگ صورتی را رنگ زنانه‌ای می‌دانند و نشان‌دهنده روحیه بسیار لطیف و زنانه‌ شما خواهد بود.

 

● رنگ نارنجی

نارنجی، رنگ بین قرمز و زرد است. برای همین از نظر روانشناسی ویژگی‌های مثبت هر دو رنگ را با خود خواهد داشت. رنگ نارنجی نشان از خرد و عقل است و جاه، مقام و ثروت را تداعی می‌کند.

 

روانشناسی بهترین رنگ لباس زیر زنانه

 

بهترین رنگ لباس زیر زنانه

اینکه بهترین رنگ لباس زیر زنانه کدام است؟ به شما بستگی دارد.

 

می‌خواهید چگونه به نظر برسید؟ الان شما به دانش اولیه‌ای در مورد روانشناسی رنگ دسترسی دارید.

 

این دانش را با احساس درونی و رضایت خاطر خود در مورد رنگی که دوست دارید، ترکیب کنید و بهترین رنگ لباس زیر زنانه را برای خود انتخاب کنید.

 

در این صورت شما انتخاب منحصر به فردی دارید. انتخابی که منحصر به فرد شماست، بیان کننده مناسب روحیات شماست و احساس مناسبی را به دیگری منتقل می‌کند.

 

شما انتخاب‌کننده اصلی رنگ هستید زیرا باید احساس خوبی را در مورد بدن و خودتان داشته باشید.

 

پس اولویت انتخاب را بر اساس نظر خود بنا کنید. می‌دانید لباس‌های زیر شامل سوتین و شورت می‌شوند که در ادامه بیشتر درباره‌شان خواهید خواند.

 

انواع رنگ سوتین

سوتین‌ها نیز مانند شورت‌ها، رنگ‌های متنوعی دارند. هر رنگی که در شلوار و پیراهن استفاده می‌شود، می‌تواند به عنوان رنگ سوتین نیز به کار رود.

 

برای همین سوتین‌ها رنگ‌های متنوعی دارند و انتخاب رنگ در بین انبوه رنگ‌های گوناگون به عهده شماست.

 

با توجه به علاقه، دانش، تجربه و… انتخاب کنید که چه رنگی را می‌خواهید استفاده کنید.

 

روانشناسی بهترین رنگ لباس زیر زنانه

 

بهترین رنگ سوتین

انتخاب بهترین رنگ سوتین به شما بستگی دارد. شما چه رنگی را دوست دارید و چه ملاک‌هایی برای انتخاب آن دارید.

 

می‌توانید برای انتخاب بهتر، به مطالب روانشناسی رنگ بالا توجه کنید و در نهایت طبق سلیقه و نظر خود انتخاب کنید که کدام رنگ سوتین برای شما بهتر است.

 

جذب کدام رنگ می‌شوید و با آن احساس راحتی دارید. همان رنگ، بهترین رنگ سوتین برای شماست، در خریدش شک نکنید و به ندای درون‌تان گوش دهید، همیشه خیرخواه شماست.

 

راستی فارغ از رنگ سوتین و بهترین رنگ آن یا حتی این مسئله که رنگ سال چیست، حتما به انواع سوتین و کاربردهای متفاوت آن توجه داشته باشید تا سوتین مناسب خودتان را تهیه کنید. مطمئن باشید که نوع سوتین از رنگ آن اهمیت بیشتری دارد.

 

رنگ سوتین سال

برای انتخاب رنگ سوتین سال باید بدانیم که رنگ سال چیست و چه رنگی را برای آن انتخاب کرده‌اند؟

 

هر ساله موسسه پنتون رنگی را به عنوان رنگ سال انتخاب می‌کند. این رنگ متناسب با شرایطی که مردم جهان داشته‌اند و نیازهای آن‌ها، انتخاب می‌شود.

 

رنگ امسال رنگ very peri است. رنگی که معادل فارسی آن را می‌توان اسطوخودوسی در نظر گرفت. ته مایه بنفشی که در این رنگ سال وجود دارد، از درگیر بودن دنیا با ویروس کرونا نشات گرفته است.

 

از آنجایی که موسسه پنتون، مرکزی جهانی برای انتخاب رنگ سال است و در ایران موسسه خاصی برای انتخاب رنگ سال وجود ندارد، رنگ سال در کشور ما نیز اسطوخودوسی انتخاب شده است.

 

از آن‌جایی که رنگ سال اسطوخودوسی است. رنگ سوتین سال نیز اسطوخودوسی خواهد بود.

 

روانشناسی بهترین رنگ لباس زیر زنانه

 

رنگ سوتین مورد علاقه مردان

یک پژوهش در ارتباط با رنگ سوتین مورد علاقه مردان و زنان صورت گرفته است. طبق آن و طی تحقیق، ۵ رنگ در اختیار زنان و مردان قرار گرفت تا بدانند که کدام یک از این رنگ‌ها، بیشتر آن‌ها را جذب می‌کند.

 

خانم‌ها بیشتر توسط رنگ قرمز تحریک می‌شوند و این رنگ، انتخاب اول آن‌هاست؛ اما آقایان، ست زیرپوش سفید بیشتر آن‌ها را تحریک می‌کند و انتخاب‌ اول‌شان رنگ سفید است.

 

ترتیب تحریک شدن آقایان براساس رنگ به ترتیب زیر بود:

سفید، مشکی، آبی، خاکستری، قرمز

 

خانم‌ها ترتیب متفاوتی در انتخاب رنگ داشتند:

قرمز، آبی، قهوه‌ای، سفید، سیاه

 

می‌توان گفت، رنگ مورد علاقه آقایان سفید است اما اگر می‌خواهید رنگی را انتخاب کنید که هم نظر خودتان و هم نظر مرد زندگی‌تان را در نظر گرفته باشید. آبی رنگ مناسب‌تری است.

 

چه رنگ لباس زیری به پوست سبزه می آید؟

اگر رنگ پوست شما سبزه است، یک خبر خوب برایتان دارم. تُن رنگ بدن شما کرم است و این رنگ مکمل بسیاری از رنگ‌های دیگر است.

 

بیایید در ادامه بررسی کنیم که کدام رنگ به پوست شما بیشتر می‌آید. می‌دانید که انتخاب رنگ مناسب در لباس‌های زیر اهمیت بیشتری دارد، زیرا پوست بدن‌تان بیشتر به چشم می‌آید.

 

رنگ‌های گرم، رنگ مناست پوست سبزه شما هستند؛ زیرا رنگ پوست‌تان گرم است و استفاده از رنگ سرد برای پوشش بدن‌تان، شما را کدر و بی‌حال نشان می‌دهد.

 

برای تابستان، رنگ‌های سفید و روشن را بپوشید. از انتخاب سوتین زرد و سبز (زیتونی) بپرهیزید؛ زیرا رنگ آن مشابه رنگ پوست‌تان است و جلوه‌ زیبایی را به شما نمی‌دهد.

 

البته به صورت کلی این موضوع را بدانید که رنگ پوست شما به‌گونه‌ای هست که بیشتر رنگ‌ها به شما می‌آید. فقط نکات کوچکی وجود دارد که رعایت کردن‌شان، نهایت زیبایی شما را تصویر می‌کشد.

 

مثل این موضوع که ست قهوه‌ای و مشکی زیاد مناسب شما نیست.

 

روانشناسی بهترین رنگ لباس زیر زنانه

 

بهترین رنگ شورت زنانه

عایت کردن تناسب رنگ شورت با رنگ سوتین به شما کمک می‌کند بهترین رنگ شورت زنانه را انتخاب کنید، یعنی هنگام انتخاب رنگ شورت زنانه حتما به رنگ پوست خود و رنگ سوتینی که می‌خواهید بپوشید، توجه کنید.

 

این موضوع را نیز در نظرداشته باشید که بهترین رنگ شورت برای شما و دیگری ممکن است متفاوت باشد و الزاما بهترین انتخاب برای هر دوی شما یکی نیست.

 

مواردی مثل رنگ مورد علاقه شما، اندازه بدن‌تان، رنگ پوست‌تان و… می‌تواند باعث تفاوت بهترین رنگ شورت زنانه برای شما و دیگری باشد.

 

روانشناسی بهترین رنگ لباس زیر زنانه

 

بهترین رنگ برای لباس خواب زنانه

این به شما بستگی دارد که چه چیزی را برای لباس خواب انتخاب کنید. شاید شما دوست داشته باشید که فقط با سوتین و شورت بخوابید، شاید انتخاب‌تان شلوار راحتی و بلوز راحتی است به گونه‌ای که پوششی در زیر آن نباشد.

 

در هر حال برای داشتن خواب راحت و آسوده‌ای که خستگی روز را از تن‌تان بیرون کند، استفاده از لباس خواب راحت از اهمیت زیادی برخوردار است. بعد از این‌که انتخاب کردید که چه پوششی را برای لباس خواب انتخاب کنید.

 

نوبت به انتخاب رنگ مناسب آن است. رنگ‌های آبی و سفید، رنگ‌هایی آرامش‌بخش اند و پوشیدن آن‌ها می‌تواند در بهتر شدن کیفیت خواب‌تان موثر باشد. انتخاب نهایی دست شماست.

 

سخن پایانی

حالا که با روانشناسی رنگ آشنا شدید و درباره بهترین رنگ لباس زیر مطالبی را خواندید، شما به عنوان یک خانم، هنگام خرید شورت زنانه و سوتین، کدام رنگ لباس زیر را انتخاب می‌کنید؟

 

کافی است تا به فروشگاه اینترنتی لباس زیر ماییلدا مراجعه کرده و از انواع مدل های مختلف لباس زیر با رنگ های متنوع دیدن کنید و لباس زیر مورد علاقه خود را با مناسب ترین قیمت خریداری کنید.