محمد علی نجفی از طناب دار گریخت (عکس)

محمد علی نجفی از طناب دار گریخت (عکس)

محمد علی نجفی از طناب دار گریخت (عکس)

 

به گزارش ایران ناز پس از محکومیت محمد علی نجفی به قصاص , و عدم رضایت مادر میترا استاد , خبر بخشیده شدن نجفی شهردار سابق تهران در ماجرای قتل همسرش میترا استاد , فضای مجازی را تحت تاثیر قرار داد . مسعود افرازه وکیل مدافع اولیادی دم میترا استاد با تایید خبر بخشش نجفی از سوی خانواده میترا استاد گفت: رضایت خانواده استاد به دادگاه اعلام شده است

 

«مسعود استاد» با انتشار پیامی در فضای مجازی از بخشش محمدعلی نجفی قاتل خواهرش میترا استاد خبر داده است.

 

محمد علی نجفی از طناب دار گریخت (عکس)

 

مسعود استاد، برادر «میترا استاد» در صفحه اینستاگرام خود از بخشش محمدعلی نجفی خبر داد و اعلام کرد: «به واسطه پادرمیانی بزرگان کرمانشاه و کشور،و وکلای‌مان مسعود افرازه و محمود حاجیلویی، پدرم،مادرم و مهیارمان، محمدعلی نجفی را بخشیدیم و خرسندیم که معامله‌ای با خون آن بزرگوار نکردیم. امیدوارم محمدعلی نجفی در این چند صباح باقی مانده، به دور از سیاست، به تزکیه نفس بپردازد.»

 

مسعود افرازه وکیل مدافع اولیادی دم میترا استاد با تایید خبر بخشش نجفی از سوی خانواده میترا استاد گفت: این خبر صحت دارد و رضایت خانواده استاد به دادگاه اعلام شده است.

 

هفتم خرداد ماه سال جاری،: محمدعلی نجفی با استفاده از سلاح گرم، میترا استاد همسر دوم خود را به قتل رساند.

 

وی انگیزه خود از این اقدام را اختلافات خانوادگی عنوان کرده‌بود.حدود یک ماه بعد و پس از چند جلسه رسیدگی به این پرونده در دادگاه جنایی، نجفی به جرم «قتل عمد» به «قصاص» محکوم شد.