اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

یک توریست ایرانی در ترکیه درگذشت (عکس)

یک توریست ایرانی در ترکیه درگذشت (عکس)

توریست ایرانی هنگام خرید در یكی از فروشگاه‌های لباس استانبول تركیه، به دلیل رعایت نشدن نكات ایمنی ، به داخل راه‌پله سقوط كرد و بعد از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داد. فرانک برای گردش همراه یک تور به استانبول رفته بود که به دلیل سهل انگاری کارکنان فروشگاه به راپله سقوط کرد و پس از دو روز جان خود را از دست داد.

یک توریست ایرانی در ترکیه درگذشت (عکس)

برادر فرانك كه علی‌رضا نام دارد و بعد از حادثه خودش را به استانبول رسانده، خواهرم هفته گذشته با یك تور مسافرتی راهی تركیه شد. او شامگاه شنبه، همراه دوستانش وارد فروشگاه لباس 313 شد و در حالی كه مشغول انتخاب لباس بود، ناگهان زیرپایش خالی شد و به داخل راه‌پله‌ای كه میان بسته‌های لباس پنهان بود سقوط كرد. فرانك در حالی‌كه سرش براثر اصابت به پله‌ها به شدت آسیب‌دیده بود، به یكی از بیمارستان‌های مجهز منتقل و از سوی تیم‌پزشكی تحت عمل جراحی قرار گرفت. تلاش‌های تیم پزشكی برای نجات وی ثمری نداشت تا این كه فرانك عصر روز دوشنبه روی تخت بیمارستان تسلیم مرگ شد.

علی‌رضا ادامه داد: به دنبال وقوع حادثه متوجه شدم كه تور مسافرتی كه خواهرم با آن به گردش آمده اصلا بیمه ندارد و  این در حالی است كه هزینه‌های درمان بسیار گران است. مسوولان فروشگاه هم در این مدت در بیمارستان حاضر نشدند. وی ادامه داد: ایرانیان مقیم و كنسولگری ایران درتركیه با ما نهایت همكاری را داشتند. در حال حاضر پلیس دوربین‌های مداربسته محل حادثه را بررسی کرده و  مشغول تنظیم شكایت علیه مدیران فروشگاه هستیم.