اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

علاقه ی زیاد آنجلینا جولی به ابزار کشنده (عکس)

علاقه ی زیاد آنجلینا جولی به ابزار کشنده (عکس)
همانطوركه قبلا هم خوانده ایم «جولی» علاقه زیادی به چاقو ، بازی با آن و پرتاب نمایشی آن دارد. گذشته از كلكسیون بزرگی كه از انواع چاقو، خنجر و قمه دارد ، در نوجوانی با چاقویی زیر بالش می خوابید كه برای او حكم عروسك را داشت ! هر چند قبل از خواب به جای دعا ، زمانی را صرف تمیز كردن چاقوهایش هم می كرد.

  او حتی مادرش را هم در آغوش نمی گرفت و از كودكی از این حركت فراری بود. به گفته خودش زمانی كه كسی او را در آغوش می گرفت مجبور بود نفسش را حبس كند.در سال 2000 با «بیلی باب تورنتون»‌ازدواج كرد . آنها زوج عجیبی بودند و خواسته های خود را با خون دیگری روی بدن طرف مقابل می نوشتند!

 
علاقه ی زیاد آنجلینا جولی به ابزار کشنده (عکس)

او عاشق اسلحه و تیراندازی با آن است و در صف مخالفان كاربرد عمومی اسلحه قرار ندارد. در سال 2012 «برد پیت» با اتكا به این خواسته «جولی» اسلحه ای 400 هزار دلاری با بُرد بالا برای او خرید.به موسیقی راك متالیكا علاقمند است.  اولین ازدواج رسمی «جولی» با «جانی میلر» همبازی اش در فیلم «هكرها» در سال 1996 بود.

در نوجوانی علاقه زیادی به امور دفن داشت و پس از گذراندن دوره ای در این زمینه مدرك گرفته است.برادرش هم مثل او عجیب است و جولی او را به عنوان دومین فرد تأثیرگذار زندگی اش معرفی می كند.جولی اولین ستاره ای است كه برای سفر به فضا نام نویسی كرد.اوگواهینامه هواپیمای یك موتوره دارد و به پرواز با كایت هم علاقه دارد.در طول فیلمبرداری مهاجمان معبد در كامبوج او به عنوان شهروند كامبوجی معرفی شد و فرزندی از كامبوج پذیرفت.

 
علاقه ی زیاد آنجلینا جولی به ابزار کشنده (عکس)

مختصات جغرافیایی محل تولد «برد پیت»‌ و 6 فرزندش را روی بازو خالكوبی كرده است.«جان وویت» پدر اوست و از هنرمندان شناخته شده ، ولی جولی تا سال 2009 او را مسبب مرگ مادرش می دانست.عجیب ترین هدیه ای كه داده یك «قبر» به «بیلی باب تورنتون» بود.