اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

کرم پودرهایی که پوست شما را درخشان و شاداب می کند

کرم پودرهایی که پوست شما را درخشان و شاداب می کند
کرم پودرهایی که صورت شما را از کسالت بیرون می آورد.
 
 
همه ما به زیبایی پوست‌مان اهمیت فراوانی می‌دهیم. این روزها انتخاب یك كرم‌پودرخوب چندان كار ساده‌ای نیست اما حواس‌تان باشد كه باید كرم‌پودر خود را به‌ گونه‌ای انتخاب كنید كه با پوست صورت شما سازگاری داشته باشد. انتخاب نادرست كرم‌پودر باعث ایجاد لك و جوش شود اما انتخاب یك كرم‌پودر خوب، می‌تواند هم صورت شما را زیباتر كند و هم به سلامت پوست‌تان آسیبی نزند. این شما و این هم كرم‌پودرهای جدید بازار با برندهای مختلف برای روزهای بهاری‌تان.

 
 
پوست را از کسالت درآورید

كرم‌پودر مك به كسانی توصیه می‌شود كه پوست چربی دارند چون این كرم به جذب روغن اضافی پوست كمك می‌كند. این كرم‌پودر به دلیل رنگدانه‌های شفافش می‌تواند پوست را از حالت کسالت درآورد.  این محصول فقط كرم‌پودر نیست بلكه با spf 15 نقش ضدآفتاب هم دارد.

 
 
بافت ابریشمی در دیور

كرم‌پودر دیور دارای spf 25 است و برای انواع پوست‌ها توصیه می‌شود. كرم‌پودر دیور دارای ژل هیدرا است كه پوست صورت را مرطوب می‌كند و به دلیل داشتن بافت ابریشمی پوست را نرم و صاف نگه می‌دارد. به كسانی كه پوست حساس دارند، پیشنهاد می‌كنیم این كرم‌پودر را امتحان كنند.

 
 
طرفداران بورژوا زیاد هستند

كرم‌پودرهای بورژوا به دلیل قیمت اقتصادی‌اش، امروزه طرفداران زیادی دارد. این كرم‌پودر مخصوص پوست‌های چربی است كه مستعد جوش و آكنه هستند و حاوی بنزوئیل پراكسید است. این محصول علاوه بر درخشان كردن پوست خاصیت مرطوب‌كنندگی هم دارد.

 
 
ادعایی از ایف سن لورن

 كرم‌پودر ایف سن لورن یكی از جدیدترین كرم‌پودرهای موجود در بازار است. تولیدكنندگان این محصول به‌تازگی ادعا كرده‌اند كه این كرم‌پودر می‌تواند پوست صورت‌تان را صاف‌تر و درخشان‌تر جلوه دهد اما با بافتی سنگین‌تر.

 
 
نوآوری جدید در كرم‌پودر گرلن

كرم‌پودر گرلن حاوی میكروفیوژن و پلیمرهای مصنوعی است. گرلن با نوآوری‌ای كه در كرم‌پودر خود ایجاد كرده به شما کمک می‌کند ظاهری طبیعی، دیدنی و جذاب داشته باشید. از دیگر ویژگی‌های كرم‌پودر گرلن داشتن spf 20 است كه در مقابل آفتاب هم از پوست شما محافظت می‌كند. این كرم‌پودر برای همه نوع پوستی مناسب است.

 
 
زردچوبه در نارس

برای كسانی كه استفاده از كرم‌پودر باعث خشكی پوست‌شان می‌شود، كرم‌پودر نارس را پیشنهاد می‌كنیم نارس حاوی آنتی‌اكسیدان قوی برای محافظت از پوست است و بافت پوست را بهبود می‌بخشد. این كرم‌پودر دارای زردچوبه برای  درخشندگی پوست است.