اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

دلیل بسیار جالب هوش انیشتین کشف شد !!!

دلیل بسیار جالب هوش انیشتین کشف شد !!!
محققان دانشگاه فلوریدا، دلیل هوش سرشار آلبرت اینشتین و برخی دیگر از فیزیكدانان معاصر را كشف كردند که این موفقیت بزرگی است که هوش این دانشمند بزرگ را نیز کشف کردند. ارتباط نیمكره چپ و راست فیزیكدانان نظری معاصر بسیار فوق العاده است و همین امر باعث بروز نبوغ و هوش سرشار این دانشمندان شده است.

این اولین باری است كه محققان كورپس كالسم مغز یك دانشمند را مورد بررسی دقیق قرار داده اند. كورپس كالسم به مجموعه ای از فیبرهای عصبی گفته می شود كه زیر قشر مغز قرار دارند و مسئول ارتباط نیمكره راست و چپ مغز هستند و علاوه بر این بزرگترین بخش از ماده سفید مغر را نیز تشكیل می دهند.
 
دلیل بسیار جالب هوش انیشتین کشف شد !!!

در این بررسی، ضخامت و كد رنگی تمام این فیبرها به دقت تحلیل شده است و ساختار این ارتباطات داخلی مغز، مهمترین عامل هوش سرشار این دانشمند معاصر گزارش شده است.همزمان با بررسی مغز اینشتین، مغز چند دانشمند فیزیكدان آلمانی هم عصر او و چند فرد عادی نیز مورد آزمایش قرار گرفته و مشخص شده است كه ارتباطات مغزی فیزیكدان معاصر فوق العاده است.

البته مغز دانشمندان دیگر در دسترس نبود ولی سال گذشته تصاویری با كیفیت فوق العاده بالا از دو نیمه مغز دو نابغه فیزیكدان منتشر شد كه به محققان دانشگاه فلوریدا كمك كرد.سال گذشته، مغز آلبرت اینشتین و ماده خاكستری مغز چندین اندیشمند دیگر، در لندن به نمایش گذاشته شد.