اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

فال ازدواج برای دختران مجرد!! (طنز)

فال ازدواج برای دختران مجرد!! (طنز)
فروردین : انتظار به پایان رسید و بعد از سالها انتطار و فراز و نشیب و غم و غصه و اشك و نا امیدی، به زودی ازدواج می كنی و به خانه بخت می روی، اما شب عروسی هنگام صرف شام برق می رود و داماد فرار می كند.

اردیبهشت: كسی در این دنیا هست كه هر لحظه به تو فكر می كند و بی تو زنده نیست و نفس نمی كشد و قلبش نمی زند و اگر با او تماس نگیری، به كما می رود.او به زودی به خواستگاریت میاید و تو را با اسب سفید به قصر خوشبختی ها می برد.

خرداد : امروز دوست مامانت بعد از سالها زنگ می زنه خونه شما و با مامانت حرف می زنه و تورو واسه پسرش خواستگاری می كنه . البته تا سه سال دیگه نمی تونید ازدواج كنید چون پسره زندانه و سه سال از حبسش مونده.

تیر: تو با هر كسی كه ازدواج كنی یكسال نشده پست می دن و باز برمی گردی خونه بابات.

مرداد : تا 43 روز دیگه ازدواج می كنی با پسر مورد علاقه ات و تا 342 روز دیگه بچه دار میشین پسره اسمشو می زارین بهرام بعد از 740 روز دیگه بچه دومت بدنیا میاد كه اونم پسره اسمش می زارین شهرام و ….

شهریور : هر خواستگاری كه واست میاد بعلت نامعلومی بعد از سه روز ناپدید میشه و دیگه خبری ازش نمیشه.

مهر :
تا یكسال دیگه ازدواج می كنی اما شوهرت معتاد ازآب در میاد و طلاق میگیری بعد از یكسال باز ازدواج می كنی اما اون یكی هم معتاد در میاد و باز طلاق دوباره یكسال صبر می كنی و باز ازدواج می كنی در ازدواج سوم موفق میشی و پسر یك كارخونه دار میلیاردر و فوق العاده زیبا تو رو میگیره و كلی خوشبخت میشی.

آبان :پسری كه همیشه در دانشگاه از تو جزوه می گیرد، هیچ فكری در كله اش ندارد و فقط عادت كرده از تو كمك بگیرد، نه قیافه داری، نه اخلاق. چرا این جوری فكر می كنی كه باید در دوران دانشگاه ازدواج كنی؟ خلاصه بگم تا آخر عمر واست خواستگار نمیاد الكی منتظر نباش.

آذر:دوتا خواستگار سمج تا 2 ماه آینده میان خواستگاریت كه هر دو دیوانه وار عاشقتن و وقتی می فهمن یك خواستگار دیگه داری با هم دعواشون میشه (دعوای عشقی) و هر دو با ضربات چاقو به قلب هم می زنن و هر دو می میرن.

دی: به زودی با نویسنده محبوبت آشنا می شوی و از تو خواستگاری می كند. اما چند ماه بعد با بهانه های مختلف از ازدواج با تو منصرف می شود. تو دلیل این عمل او را نمی فهمی، اما به زودی متوجه می شوی رمانی از او منتشر شده كه شخصیت های آن بسیار شبته تو و پدر و مادر و خواهر و برادر و فامیلهایت هستند و در مقدمه كتاب هم توضیح داده كه برای دستیابی به این داستان واقعی، مجبور شده به دختری زشت پیشنهاد ازدواج بدهد.

بهمن :
امروز همه از این كه به زودی ازدواج می كنی خوشحال هستند، چون از دست غرغرهایت راحت می شوند و از این به بعد شوهر بیچاره ات است كه باید تو را تحمل كند.

اسفند : عید نوروزامسال عروسیته و با اونی كه سالها منتظرش بودی ازدواج می كنی واسه ماه عسل میرین ونیز با كشتی شخصی شوهرت یك ویلا هم تو یك جزیره زیبا تو اسپانیا دارین كه واسه زندگی میرین اونجا.