اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

طنز، انتحار زنان داعشی بدون اجازه همسر!

طنز، انتحار زنان داعشی بدون اجازه همسر!

  انتحار زنان داعشی بدون اجازه همسر!

 

هوش خراش امروز به سراغ دوسوژه مهم این روزها رفته و از زاویه فریبرز هوشیلیتی (کارشناس هوش خراش) آنها را بررسی می‌کند.

 

اول اینکه…

اولین سوژه‌ای که برای بررسی در نظر گرفتیم مربوط به دوستان دلسوز و نگران داعشی است. در خبرها داشتیم که زنان داعشی می‌توانند بدون اجازه همسر عملیات انتحاری انجام دهند. در همین راستا بخش جاسوسی هوش خراش بخشی از مکالمه یک زوج داعشی را منتشر می‌کند تا روند انتحار زنان را تا قبل از این خبر متوجه شوید.

 

زن: «عزیزم خوبی؟»، مرد: «قربونت عزیزم تو خوبی؟ ناهار چی داریم؟»، زن: «امروز برات کله پلو پختم، دوست داری دیگه؟»، مرد: «چی شده کله پلو پختی؟ نکنه خبریه؟ سالگرد انتحارمون که هفته پیش بود!»، زن: «عشقم!»، مرد: «چی شده؟ بگو من که می‌دونم تو یک کاری داری!»، زن: «هیچی فقط می خواستم بگم بچه‌ها دوره گرفتن، این هفته از من خواستن منتحر شم!»، مرد: «خب تو چی گفتی؟»، زن: «من که گفتم چون حق انتحار ندارم باید از تو اجازه بگیرم!»، مرد: «نمی‌دونم برو ولی قول بده زود بترکی بیای! اوکی؟»، زن: «چشم عزیزم، اصلا هر چی تو بگی!»، مرد: «غذا هم زیاد نخور سنگین میشی، نمی‌ترکی!»، زن: «چشم! برگشتم آخر هفته با هم بریم انتحار؟»، مرد: «چرا آخر هفته؟ زودتر نمیشه؟»، زن: «تو که می‌دونی من تو این هفته نمی‌تونم انتحاری عمل کنم.»، مرد: «ای بابا تو هم که هر دفعه که ما رو می‌بینی نمی‌تونی منتحر شی!»

خلاصه اینکه به لطف این حکم داعشی دیگر زنان نیاز به اجازه همسران شان ندارند و به راحتی می‌توانند هرجا که دل شان خواست منتحر شوند. این خبر موجی از شادی را در بین زنان داعشی راه انداخت، تا جایی که هزاران نفر از آنها به خیابان‌ها ریخته و سرود«این شبی که میگن شب نیست، اگر شبه مثل دیشب نیست…» را بلند بلند فریاد زدند.

 

دوم اینکه…

این مسیج‌های تبلیغاتی هم کم کم به درجه‌ای از  توانایی رسیده‌اند که گویا توانایی ذهن خوانی هم پیدا کرده‌اند! نکته دیگر این تبلیغات، لحن صمیمی آنهاست. دوستان مبلغ برای اینکه مخاطب را ترغیب به خواندن کل مسیج کنند، معمولا پیام‌های خود را با لحنی صمیمی شروع می‌کنند. مثلا به نمونه‌ای از این مسیج‌ها توجه کنید!

«چطوری کچل! خوبی **آقا، چه خبر؟ میخوای مو داشته باشی؟ میخوای خجالت نکشی؟ میخوای وقتی میری بیرون همه بهت فحش ندن؟ میخوای دوباره از سشوار استفاده کنی؟ پس به شماره 300589 یک مسیج خالی بده تا بهت بگم چی کار کن! نوکرم!»

اینکه چطور این مبلغ گرامی متوجه شد که بنده کچلم را خدا داند و بس!

کارشناس مسائل اجتماعی/ فریبرز هوشیلیتی‌