وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

طنز جالب: خوب بود شلوار پام بود !

طنز جالب: خوب بود شلوار پام بود !

سری جدید طنز و نوشته های خنده دار اجتماعی و متفاوت

 

من تازگی فهمیدم شمشیر دامکلس همان فیلترینگ شبکه‌های ارتباطی در زمان خودش بوده. الان هم این شمشیر مدام  بالا سر استفاده‌کننده بینوای شبکه آویزان است و با حرکت پاندولی‌اش هی ما را تهدید می‌کند که یوهو هوهو الان بر سر تلگرام آوار می‌شم.

 

یوهوهوهو امروز می‌خوام رو گردن اینستاگرام فرود بیام و… البته سایت‌ها هم این وسط بی‌نصیب نمی‌مانند. هرچند که به نظر من سایت‌ها باید افتخار کنند فیلتر شوند. به قول یکی از دوستان ما سایتی که فیلتر نشود سایت نیست، سیب‌زمینی است. در واقع من الان به شکلی زیرپوستی و رمانتیک به چیزنا گفتم سیب‌زمینی! البته فردا که حق‌التحریرها دیر بشود فورا حرف‌های الانم را تکذیب می‌کنم.

 

تکذیب کردن که کاری ندارد. شما همین موضوع فیلتر شدن تلگرام را ببین، روزهای زوج اعلام می‌شود «تلگرام به زودی فیلتر می‌شود»، روزهای فرد «فیلتر شدن تلگرام به شدت تکذیب می‌شود».

 

 دیگر فکر نمی‌کنند این سیاست‌های آب گرم – آب سردی باعث ترک خوردن دل آدم می‌شود. البته الان می‌توانند ما را به جرم عریانی بازداشت کنند چون با مصداق آن یارویی که از جوب پرید و تنبانش پاره شد و گفت «خوب شد شلوار پایم بود» می‌توانند بگویند اگر لباس تنت بود دلت ترک نمی‌خورد. در این مملکت هر تفسیری سند است و مو لای درز تحلیل هیچ بنی‌بشری نمی‌رود .

 

البته وقتی فکرش را هم می‌کنم می‌بینم برخلاف دوستانی که به نظریه پوشش کم معتقدند من به نظریه ترجیح دادن شلوار به شلوارک باور دارم. شما فکر کن اگر شلوارک در فرهنگ ما مد بود چه می‌شد؟ حالا مردم عادی را ول کن. شما برخی وزرا و وکلا را تصور کن با شلوارک چه دردانه‌هایی می‌شدند؟ شلوار بهتر نیست‌؟ آفرین. شما هم بااین ترفند به جمع موافقان فیلتر خوش آمدید!

روانشناسی آنلاین ، خدمات مشاوره

روانشناسی آنلاین ، خدمات مشاوره