اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

عکس های جدید پسرهای جذاب و پردردسر 1D

عکس های جدید پسرهای جذاب و پردردسر 1D

پسرهای پردردسر گروه وان دایرکشن را بیشتر بشناسید.

 

ایران ناز: اعضای گروه « وان دایركشن» هر كدام طرفداران خاص خودشان را دارند. همیشه در حال جر و بحث روی تعداد لایك‌ها و FAN‌های یكدیگر هستند و این روند به قدری لحظه‌ای و پر سر و صدا شده كه بسیاری از رسانه‌های معتبر و مرجع موسیقی هم هر لحظه در حال مخابره دعواهای خاله‌زنكی و البته زیركانه اعضای این گروه در صفحات شخصی‌شان با یكدیگر هستند. حالا اگر دوست دارید كمی بیشتر درباره اعضای این گروه و آشوب‌هایی كه تا كنون به پا كرده‌اند، بدانید، این بیوگرافی‌ها بهترین راه شناخت بهتر اعضای گروه است.

 

عکس های جدید پسرهای جذاب و پردردسر 1D

 

NIAL HORAN

اگر می‌خواهید سر به سر «نایل هوران» بگذارید، می‌توانید روی «جاستین بیبر» تمركز كنید و انواع لقب‌های مختلف را به او بدهید تا بالاخره «نایل» از كوره در برود و به‌خاطر دوست صمیمی‌اش با شما كل كلش را آغاز كند و تا آستانه یقه به یقه شدن هم پیش برود. این شدت علاقه به قدری بالا بود كه وقتی برای اولین بار «جاستین بیبر» را از نزدیك دیده حدود دو دقیقه به صورت مدام از شدت خوشحالی جیغ زده و جاستین به‌شدت از مواجهه با این رفتار ترسیده و كار به جایی رسیده كه «هری» مجبور شده «نایل» را بغل كند و از آنجا دورش كند.

این جیغ زدن‌ها در لحظه‌ای كه جاستین، نایل را در توئیتر فالو كرده هم اتفاق افتاده و همین باعث شده تا دیگر اعضای گروه هر وقت بخواهند نایل را اذیت كنند، روی نقطه ضعف اصلی او یعنی جاستین بیبر زوم كنند. «برونو مارس» و «دمی لوتو» دیگر هنرمندان مورد علاقه این جوان 21 ساله ایرلندی هستند. هنرمندی كه ۱۳ سپتامبر ۱۹۹۳ در مولینگارد ایرلند متولد شد. او یك برادر بزرگتر از خود به نام گرگ دارد. بدترین خاطره عمرش به زمانی بازمی‌گردد كه «گرگ» (برادرش) دو ماهی او را به نام‌های «تام» و «جری» كشته است! پدر و مادر او، وقتی نایل پنج ساله بود از هم جدا شدند. نایل تا مدتی با هردو آنها زندگی می‌كرد تا اینكه تصمیم گرفت در مولینگارد پیش پدرش ساكن شود. مادر او در انگلستان زندگی می‌كند. او از 10 سالگی نوازندگی گیتار را شروع كرد.

 

عکس های جدید پسرهای جذاب و پردردسر 1D

 

 

 

نایل در سال ۲۰۱۰ برای سری هفتم «ایكس فكتور» انگلستان اقدام كرد و با خواندن آهنگ« so sick» نظراتی متناقض از داوران گرفت. «لویی والش» با ورود او موافق بود اما شرل كول و داور ‌مهمان، كیتی پری فكر می‌كردند او به زمان بیشتری برای رشد نیاز دارد. در انتها با رای مثبت لویی، كیتی و سایمون كاول و با رای منفی شرل كول نایل به بوت كمپ (اردوگاه تمرین) وارد شد.  اما در بوت كمپ نایل نتوانست آنطور كه باید آهنگ «Champagne Supernova» را اجرا كند. در نتیجه با پیشنهاد داور ‌مهمان، نیكول شرزینگر نایل به زین مالیك، لیام پین، هری استایلز و لویی تاملینسون پیوست كه با یكدیگر گروه وان دیركشن را تشكیل دادند.  نكته خبرساز «نایل» علاقه و اشتهای بیش از حد او به غذا و به‌خصوص «سیب زمینی سرخ كرده» است. در مصاحبه‌ای زنده كه چند سال پیش از یكی از شبكه‌های لندن روی آنتن رفته بود، وقتی از او پرسیده شد اغلب بزرگ‌ترین دغدغه ذهنی تو چیست؟ جواب داد: « اینجا غذا پیدا می‌شه؟ سیب زمینی سرخ كرده چی؟!»

او در سال ۲۰۱۲ افشا كرد كه از پرنده‌ها وحشت دارد چون دركودكی توسط یك كبوتر مورد حمله قرار گرفته بود!  تصاویر اشك‌های بی پایان نایل وقتی گروه نتوانست در مسابقه «ایكس فكتور» برنده شود تا مدت‌ها در ذهن دوستداران و مخاطبان‌شان بود. نایل آن شب بیشتر از همه گریه كرد و یك سال بعد «هری» در یك شوخی جنجالی (كه باعث قهر دو روزه نایل با او شد) در گفت‌وگویی زنده گفت: «آن شب نایل به قدری غمگین بود كه حتی شام مخصوص مادرش یعنی سیب زمینی سرخ كرده را هم به اتاقش نبرد و نخورد!» آخرین نقل قول «نایل» نقل قولی بود كه در مقطعی جنجال بزرگی را در توئیتر به پا كرد. آنجا كه نایل گفت: «یك بار یكی از طرفدارهای گروه همه اعضای گروه را بغل كرد به جز من. من آن روز خیلی دلم شكست و شب در تختخوابم كلی گریه كردم.»


 

 

HARRY STYLES

اگر می‌خواهید او را عصبانی كنید فقط یك كلمه به او بگویید: «تیلور سویفت!».

این اتفاق بارها و بارها از سوی «لوئی تاملینسون» (عضو دیگر گروه) در گفت‌وگوها و حتی برنامه‌های زنده تلویزیونی رخ داده و همین شوخی خنده‌دار و البته پر سر و صدای لوئی، چند ماه بعد به حقیقت بدل شد تا سه، چهار ماهی موضوع «هری» با «تیلور» بمب خبری رسانه‌های عامه‌پسند بریتانیایی باشد. كسی نمی‌داند دوستی این دو به چه زمانی باز می‌گردد اما از اوایل دسامبر سال قبل هری و تیلور بارها با هم دیده شدند: در باغ وحش، خیابان، مسافرت. هری حتی در تعطیلات اندك خود در سال نو به نیویورك پرواز كرد تا لحظه سال نو با تیلور باشد. این رابطه در هفته دوم ژانویه ۲۰۱۳ به دلایل مختلف از جمله ناراحتی تیلور بابت وقت گذاشتن بیش از حد هری برای طرفدارانش پایان یافت. گفته شده بود هری و تیلور به‌شدت به هم علاقه‌مند بودند و همین باعث زودرنجی آنها شده بود.

عکس های جدید پسرهای جذاب و پردردسر 1D

 

 

 

«هری ادوارد استایلز» متولد اول فوریه ۱۹۹۴ در هومزچپل در چشایر انگلستان است. قبل از اینكه مهم‌ترین اتفاق  زندگی‌اش یعنی حضور در «ایكس فكتور» رخ دهد، پیشخدمت یك شیرینی فروشی كوچك بود!یك خواهر بزرگ‌تر به نام «جِما» دارد. والدین او وقتی هفت ساله بود از هم جدا شدند و مادر او دوباره ازدواج كرد. هری از كودكی به خواندن علاقه داشت. در نوجوانی او خواننده گروه «اسكیموهای سفید» با دوستان خود كه شامل دو گیتاریست و یك درامر بودند، بود.

آنها در یك مسابقه گروهی شركت كرده و برنده شدند. این فرصت علاقه هری به اجرا را برای او روشن كرد. در سال ۲۰۱۰ هری در «ایكس فكتور» (مسابقه‌ای همچون آمریكن آیدل كه در انگلستان برگزار می‌شود)، شركت كرد تا به قول خودش نظر افراد حرفه‌ای را درباره صدای خود بداند. او قطعه «Isn’t She Lovely» را برای اجرای اولیه خود خواند كه با بازخورد مثبت «سایمون كاول» و «نیكول شرزینگر» (داوران مسابقه) همراه بود. اما «لویی والش» در مورد آماده بودن هری برای ادامه مسابقه تردید داشت. در بوت كمپ (اردوگاه تمرین و آخرین فرصت هر شركت كننده در این مسابقه) هری Stop Crying Your Heart Out را خواند كه باز هم موفقیت آمیز نبود و به حضور او در وان دایركشن منتهی شد.

شایعات زیادی درباره رابطه هری در دوران «ایكس فكتور» با «كارولاین فلك» (كه از داوران ‌مهمان برنامه بود) وجود داشت. این رابطه كه هیچ وقت تایید نشد و همیشه هردوی آنها به عنوان دوستان خوب از هم یاد می‌كردند، به دلیل اختلاف ۱۵ ساله هری و كارولاین سروصدای زیادی به پا كرد. در ژانویه ۲۰۱۲ این رابطه پایان یافت. هری استایلز در مسابقات «تین چویس اواردز ۲۰۱۳ » نامزد جذاب‌ترین پسر و بهترین لبخند شد كه جایزه هر دو را هم گرفت و طرفداران بسیاری دارد.

نكته همیشه جنجالی هری داشتن «تاتو»‌های عجیب و غریب در بدنش است كه بر اساس آخرین شمارش یكی از دوستانش تعداد این تاتوها در حال حاضر 42 عدد است!

 

 

LIAM PAYNE

شیفته و عاشق «جاستین تیمبرلیك» است. شدت این علاقه به قدری است كه یك بار دو ساعت و نیم برای گرفتن امضا از قهرمان همه زندگی‌اش منتظر مانده و بالاخره هم توانست  امضا بگیرد.

لیام سه هفته زودتر از موعود یعنی ۲۹ آگوست سال ۱۹۹۳ به دنیا آمد و به همین دلیل با مشكلاتی مواجه شد. او چهار سال اول زندگی خود را در رفت و آمد در بیمارستان برای انجام تست‌های مختلف گذراند كه در آن دوران پزشكان متوجه شدند یكی از كلیه‌های او از كار افتاده است. برای سازش با این مشكل لیام در دوران كودكی خود روزی ۳۲ آمپول می‌زد. در سال ۲۰۱۲ لیام در توئیتر خود اعلام كرد كه متوجه شده كلیه‌اش مجددا كار می‌كند! او در ولورهمپتون انگلستان زندگی می‌كند و پدر او جف و مادرش كارن پین هستند.

عکس های جدید پسرهای جذاب و پردردسر 1D

 

دو خواهر بزرگ‌تر از خود به اسم روت و نیكولا دارد. او زمانی كه ۱۴ سالش بود در فصل پنجم «اكس فكتور» شركت كرد اما توسط سایمون كاول، در مرحله «خانه داوران»  از مسابقه حذف شد. سایمون كاول به او گفت كه دوسال دیگر برگردد. در فصل هفتم این مسابقه، پین شانس خود را دوباره امتحان كرد و از تمامی داورهای مسابقه جواب مثبت گرفت. او هنگامی كه پا به مسابقه اكس فاكتور گذاشت در كالج مشغول تحصیل مهندسی موسیقی بود.

نامزد لیام «دنیل پیزر» از عوامل اجرایی برنامه «ایكس فكتور» بود كه در دوران حضور وان دیركشن در برنامه، در اجراهای زیادی برای آنها حضور داشته است. دوستی آنها از سال ۲۰۱۰ تا سپتامبر ۲۰۱۲ ادامه داشت ولی در این ماه بدلیل فشار كاری زیاد و دوری از هم، همچنین تعدادی از طرفدارنماهای لیام كه به اذیت دنیل می‌پرداختند، قطع شد. لیام در مصاحبه‌ای بعد از این اتفاق گفت دنیل عشق زندگیش بوده است.

 

 

LOUIS TOMLINSON

دیگر اعضای گروه او را به عنوان رهبر گروه قبول دارند. لویی قبل از خوانندگی به بازیگری علاقه‌مند بود و در چند كلاس بازیگری شركت كرد. او در سال ۲۰۱۰ با خواندن «Hey There Delilah» و كسب رای مثبت از هر سه داور وارد سری هفتم اكس فاكتور انگلستان شد. او در بوت كمپ Make You Feel My Love را اجرا كرد كه به اندازه كافی خوب نبود و باعث حضور او در وان دیركشن شد. لویی در دوران برنامه اكس فاكتور با هانا واكر دوست بود كه او را از كلاس‌های بازیگری می‌شناخت.

آنها به دلیل تمركز زیاد لویی روی آلبوم اول گروه به رابطه خود پایان دادند. در سال ۲۰۱۱ لویی به‌طور تصادفی با النور كالدر آشنا شد؛ هری در یكی از قرارهای خود با یكی از دوستانش لویی را برده بود و النور دوست دوست هری بوده است. آنها یكی، دو ماه با هم دوست بودند و در نوامبر ۲۰۱۱ رسما نامزد کردند. النور دفعات متعددی برای همراهی لویی در تور Up All Nightبه جاهای مختلف سفر كرد.

عکس های جدید پسرهای جذاب و پردردسر 1D

 

 

 

لویی ادوارد تاملینسون 24 ساله كه متولد دانكستر انگلستان است، وقتی كم سن و سال بود پدر و مادرش از هم جدا شدند و مادرش دوباره ازدواج كرد. لویی نام خانوادگی پدرخوانده خود را استفاده كرد. او پنج ناخواهری كوچك‌تر به نام‌های جورجیا، شارلوت، فِلیسیته، دیزی و فیبی دارد. مادر و ناپدری‌اش در سال ۲۰۱۱ از هم جدا شدند تا لوئی در اقدامی عجیب تاتوهایی در اعتراض به این زندگی پر تلاطم‌اش روی بدن خود بزند. او مدتی بعد از این رفتارش پشیمان شد و حالا از هر 16 تاتوی روی بدنش احساس تنفر پیدا كرده است.  همیشه از زندگی خانوادگی‌اش احساس شرمساری كرده و اعتقاد دارد روزی باید آلبومی را منتشر كند كه در آن به بنیان خانواده و لزوم اهمیت بیشتر به‌خاطر فرزندان و احساسات‌شان، بپردازد. لویی به‌شدت احساساتی است و همیشه رفتار مودبانه و معقولی با دوستدارانش دارد. وقت زیادی را در اینترنت می‌گذراند و همین باعث شده در برخی اوقات خواب‌آلود به نظر بیاید.

مهم‌ترین دیالوگ خبرساز لویی در یك برنامه زنده تلویزیونی گفته شد كه باعث شد موج كمپین‌های توییتری برایش به راه بیفتد. او در پاسخ به سوال مجری برنامه درباره بزرگ‌ترین حسرت زندگی‌اش گفت: «همیشه حسرت یك زندگی سرشار از آرامش را در كنار خانواده داشتم. اتفاقی كه احساسات من به‌خاطر نداشتن آن در كودكی صدمه زیادی دیده. هر وقت به آن روزها فكر می‌كنم واقعا ناراحت می شوم.»

 

 

ZAYN MALIK

دنیا صبح روز 25 مارچ 2015 برای «وان دایرکشنر»ها (عبارتی كه مختص هواداران گروه است) تیره و تار شد و عضو همیشه مغرور و البته پرطرفدار «ONE DIRECTION» در توئیتی كوتاه نوشت: « پس از پنج سال، احساس می‌كنم زمان آن رسیده تا گروه را ترك كنم. من از طرفدارانم معذرت خواهی می‌كنم اما مجبورم كه به ندای قلبم گوش كنم. من دوست دارم زندگی آرامی داشته باشم.» وان دایركشن هم در بیانیه‌ای اعلام كرد كه از رفتن زین ناراحت است اما به نظر او احترام می‌گذارند و اینكه آنها برای همیشه دوست باقی خواهند ماند. گروه وان دایركشن همچنین اعلام كرد كه پنجمین آلبوم خود را بدون حضور زین مالیك ضبط خواهند كرد. در همین حال، سایمون كاول، طراح اصلی گروه وان دایركشن هم اعلام كرد كه از رفتن زین مالیك متاسف است. اتفاقی كه بسیاری از آن بهت زده‌اند و آغاز سال 2015 را نوعی بدشانسی بزرگ برای این گروه به خاطر این اتفاق می‌دانند.

عکس های جدید پسرهای جذاب و پردردسر 1D

 

 

با جدایی «زین» از گروه بسیاری از كارشناسان اعتقاد دارند كه این خواننده قصد دارد فعالیت حرفه‌ای خود را به صورت انفرادی ادامه دهد و این نوع خداحافظی نوعی تلاش برای استقلال كاری این هنرمند است. تلاشی كه بسیاری از طرفداران گروه وان دایركشن را در اندوهی بزرگ فرو برده و بسیاری از دوستداران این گروه در لحظه دیدن این خبر در سایت‌های خبری، به‌شدت به گریه افتادند و حتی از این گریه‌ها تصاویر زیادی نیز در فضای مجازی منتشر شد تا بار دیگر سر و صدای شدیدی در دنیای مجازی به پا شود.

این خواننده جوان كه متولد ۱۲ ژانویه ۱۹۹۳ در بردفورد انگلستان است، دارای مادر انگلیسی به اسم تریشیا و پدر پاكستانی به اسم یاسر ملك است. او سه خواهر به اسم‌های دنیا، ولیحا و صفا دارد. ملك در هفتمین فصل از مسابقه‌های «اكس فكتور» شركت كرد و برای داوران ترانه «بگذار به تو عشق بورزم» از ماریو را خواند و در این مسابقات تقریبا حذف شد.

در «بوت كمپ» زین به خاطر اضطراب داشتن مورد توجه قرار گرفت. چون زمانی كه شركت‌كنندگان باید در برابر داوران برنامه اجرا می‌کردند، او از ترس حذف شدن حاضر به اجرا نبود و پشت صحنه مانده بود. سایمون كاول كه متوجه غیبت او شده بود پیش او رفت و به اجرا ترغیبش كرد. زین بعدها اعتراف کرد كه این حركت او ناشی از عدم اعتماد به نفس بوده است.

زین در اوایل برنامه «ایكس فكتور» به مدت كوتاهی با هم مسابقه‌ای خود «جِنوا لِین» نامزد کرد. بعد از جدایی، جنوا در گفت‌وگویی جنجالی گفت: «زین قلب من را شكست. وقتی فهمیدم با فرد دیگری دوست است، دلشكسته شدم.» این فرد دیگر «ربكا فرگسن» بود كه قبل از وان دایركشن مقام دوم اكس فاكتور را كسب كرده بود. نامزدی او و زین چهار ماه طول كشید و توجه رسانه‌ها را به دلیل اختلاف سنی ۶ساله آنها به خود جلب كرد.

 

 

حاشیه‌های جدایی «زین مالیك»

–  هنوز هیچ كدام از اعضای «وان دایركشنر» به جدایی همگروهی خود واكنشی نشان نداده‌اند. اتفاقی كه بهت خیلی‌ها را در پی داشت و در حالی كه گروه، خود را برای تولید آثار جدید آماده می‌كرد، به یك باره انتشار این خبر باعث شد همه تمركز و فكر و ذكر اعضای گروه به هم بریزد و چالش جدیدی را پیش روی خود ببیند.

عکس های جدید پسرهای جذاب و پردردسر 1D

 

–   گزارش شده كه دو كمپانی بزرگ كه قرار بود اسپانسر آلبوم جدید این گروه شوند، «فعلا» از امضای قرارداد نهایی پس از انتشار این خبر خودداری كرده‌اند و پس از انتشار گزارش‌هایی منفی درباره «متلاشی شدن زودهنگام یك گروه موفق جوان پسند» در رسانه‌های عامه‌پسند بریتانیایی، آنها امضای قراردادها را منوط به بررسی واكنش‌ها و برخی تبعات تصمیم غافلگیر كننده «زین» دانسته‌اند.

–   «لویی» در بین اعضای گروه بیشتر از بقیه به «زین» نزدیك‌ بود و با او  صمیمی‌تر بود و همین باعث شده بسیاری از رسانه‌ها منتظر واكنش او به این تصمیم باشند.

–  در بین پسرها «نایل» بیشترین درگیری را با «زین» داشته و موضوع بدترین درگیری آنها هم این‌گونه بود كه «نایل» از آنجاكه می‌دانست «زین» به‌شدت از اپرا متنفر است، بخش‌هایی را كه قرار بود در قطعه جدید گروه با صدای «زین» ضبط شود به شوخی به صورت اپرا خواند تا درگیری بدی بین آنها اتفاق بیفتد. خیلی‌ها اعتقاد دارند كه «نایل» حالا از همه خوشحال‌تر است و جدایی «زین» بیشتر از همه برای او خوشحال كننده است.

عکس های جدید پسرهای جذاب و پردردسر 1D

 

 

 

–  یكی از سایت‌های مهم طرفداران گروه بعد از خبر رسمی جدایی «زین» از گروه با انتشار تصویری قدیمی، داغ دل هواداران او را تازه كرد تا غافلگیری خبر بیشتر و بیشتر شود. در یكی از كنسرت‌های گروه یكی از طرفداران نوجوان «زین» پس از اینكه «زین» حدود 20 ثانیه به صورت مستقیم به او زل زده بود، غش كرد و تصویر زل زدن «زین» به این دختر نوجوان و غش كردن او بارها در شبكه‌های اجتماعی بازنشر شد و این سایت هواداری با انتشار آن عكس‌ها در روز خداحافظی «زین» سر و صدا و اشك‌های زیادی را باعث شد. «زین» بعد از آن توئیت به قول هوادارانش «كشنده»، هنوز هیچ واكنش دیگری درباره این اتفاق از خود نشان نداده است.

–  «زین» زمانی كه «جاستین بیبر» در اوج دوران كاری خود بود جمله‌ای تمسخرآمیز را درباره جاستین استفاده كرد. او در پاسخ به این سوال كه فكر می‌كند او خوش تیپ‌تر و جذاب‌تر است یا جاستین، گفت: ‌«جاستین خیلی ناز است ولی اشكالی دارد من از او خوش‌تیپ‌تر باشم؟» این نقل «زین» در روزی كه از گروه خداحافظی كرد از سوی یكی از صفحات اصلی طرفداران «جاستین بیبر» بازنشر شد تا «زین» به نوعی جواب تمسخر‌ش را در روز خداحافظی‌اش بگیرد.