عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز
دکترجمیلیان متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ تخصصی جراحی ارتودنسی
بلیط هواپیما
دکترجمیلیان متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ تخصصی جراحی ارتودنسی
بلیط هواپیما
دکتر زهرا سعادتی،متخصص جراحی عمومی،لیزر،خدمات زیبایی،هموروئید،شقاق
دکتر زهرا سعادتی،متخصص جراحی عمومی،لیزر،خدمات زیبایی،هموروئید،شقاق

روتمندترین بازیگر جوان سینمای انگلستان!

روتمندترین بازیگر جوان سینمای انگلستان!
«دانیل رادكلیف»، ستاره سری فیلم‌های پرفروش «هری پاتر» ثروتمندترین بازیگر جوان سینمای انگلستان معرفی شد.
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، فهرست منتشرشده از بازیگران زیر ‌٣٠ سال سینمای انگلیس كه بیشترین میزان درآمد را دارند نشان می‌دهد، «دانیل رادكلیف» كه نقش «هری پاتر» را در سری فیلم‌های این شخصیت جادویی بازی می‌كند در رتبه اول قرار دارد.
«رادكلیف» ‌٢١ ساله با درآمد ‌٦/٤٥ میلیون پوندی كه ‌٢٥ میلیون پوند آن به‌واسطه قسمت آخر «هری پاتر و هدیه‌های مرگ» به‌دست آمده است، ثروتمندترین بازیگر جوان سینمای انگلستان است.
به گزارش روزنامه گاردین، در رتبه دوم «كرا نایتلی» ‌٢٥ ساله قرار دارد كه با ‌٣٠ میلیون پوند درآمد سینمایی اوست.
«اما واتسون»، دیگر بازیگر معروف فیلم‌های «هری پاتر» با وجود ‌٢٠ سال سن توانسته ‌٢٠ میلیون پوند از بابت نقش‌آفرینی های خود در سینما درآمد به‌دست آورد.
براساس اعلام كمپانی "برادران وارنر"، فروش آغازین فیلم‌ «هری پاتر» در سینماهای انگلیس ‌٢٨ میلیون دلار بوده است كه این بیشترین فروش هفته‌ اول یك فیلم در تاریخ سینمای انگلیس بوده است. آخرین قسمت‌ «هری پاتر» ركورددار بیشترین حجم فروش در روز جمعه، شنبه و سه روز آغازین اكران تاریخ سینمای انگلیس شده است. پیش از این فیلم‌ «جیمز باند؛ ذره‌ای آرامش» این ركورد را در اختیار داشت.
«هدیه‌های مرگ» كه در آمریكا ‌١٢٥ میلیون دلار فروش هفته‌ اول داشته است، در اولین هفته‌ اكران ‌٣٣٠ میلیون دلار بوده است كه یكی از بهترین‌ ركوردهای ادوار سینما تاكنون بوده است.
فیلم‌های «هری پاتر» براساس داستان کتاب‌هایی با همین نام ساخته شده‌اند. امتیاز ساخت فیلم چهار کتاب اول را «جی.کی رولینگ» در سال ‌‌١٩٩٩ به كمپانی برادران وارنر با قراردادی بالغ بر یک میلیون یورو فروخت.
اولین قسمت از این مجموعه در سال ‌‌٢٠٠١ با نام «هری پاتر و سنگ جادو» با بودجه ‌‌١٢٥ میلیون دلاری به كارگردانی «كریس كولومبوس» ساخته شد. این فیلم به فروش ‌‌٩٧٥ میلیون دلاری دست یافت و هفتمین فیلم پرفروش تاریخ سینما نام گرفت، این فیلم نامزد سه جایزه اسكار شد.
قسمت دوم این فیلم نوامبر ‌‌٢٠٠٢ با عنوان «هری پاتر و تالار اسرار» به كارگردانی «كریس كولومبوس» با بودجه ‌‌١٠٠ میلیون دلاری به سینمای جهان آمد و فروشی بالغ بر ‌‌٨٧٨ میلیون دلار به‌دست‌ آورد و در جوایز بافتا جایزه بهترین فیلم كودك را كسب كرد.
سومین قسمت این فیلم در ژوئن ‌‌٢٠٠٤ با بودجه ‌‌١٣٠ میلیون دلاری با نام «هری پاتر و زندانی آزكابان» اكران شد و فروش جهانی ‌‌٧٩٥ میلیون دلار را به ثبت رساند. این فیلم به كارگردانی «آلفونسو كوارون» نامزد دو جایزه اسكار بود و در جوایز بافتا فیلم منتخب تماشاگران نام گرفت.
«هری پاتر و جام آتش» چهارمین قسمت از این سری فیلم‌های پرطرفدار بود كه به كارگردانی «مایك نویل» در نوامبر ‌‌٢٠٠٥ با بودجه ‌‌١٥٠ میلیون دلاری ساخته شد و فروش ‌‌٨٩٥ میلیون دلار را ‌به دست آورد. این فیلم نامزد جایزه اسكار بهترین كارگردان هنری بود.
پنجمین قسمت از این فیلم با نام «هری پاتر و محفل ققنوس» در جولای ‌‌٢٠٠٧ با بودجه ‌‌١٥٠ میلیون دلار به كارگردانی «دیوید یتس» به روی پرده سینماهای جهان رفت و توانست فروش جهانی ‌‌٩٣٨ میلیون دلار را كسب كند. این فیلم در جوایز فیلم اروپا بهترین فیلم از نگاه تماشاگران شد.
آخرین قسمت از این فیلم جولای ‌‌٢٠٠٩ به كارگردانی «دیوید یتس» با نام «هری پاتر و هدیه‌های مرگ» با بودجه كلان ‌‌٢٥٠ میلیون دلار ساخته شد و فروش ‌‌٩٣٣ میلیون دلار را به‌همراه داشت. این فیلم نامزد جایزه اسكار بهترین فیلم‌برداری شد.
سری فیلم‌های «هری پاتر» با مجموع فروش جهانی ‌‌٥ میلیارد و ‌‌٤١٧ میلیون دلار پرفروش‌ترین فیلم‌ چندگانه تاریخ سینمای جهان است كه بالاتر از «جیمز باند» و «جنگ ستارگان» شش قسمتی قرار دارد؛ هرچند برای ساخت قسمت‌های قبلی «هری پاتر» بودجه چشمگیر یك میلیارد و ‌‌٢٨٠ میلیون دلار هزینه شده است.
كمپانی «برادران وارنر» اخیرا پیشنهاد ساخت سری انیمشن داستان‌های «هری‌پاتر» را به استیون اسپیلبرگ، كارگردان صاحب‌نام سینمای هالیوود ارائه كرده است.
X لیزر پوست،جوانسازی پوست،زیبایی اندام،پیکرتراشی و لاغری
Xبستن تبليغ
لیزر پوست،جوانسازی پوست،زیبایی اندام،پیکرتراشی و لاغری