اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

مهمانی ایرانی در جشن ازدواج سلطنتی در انگلیس

مجموعه : مجله خبری روز
مهمانی ایرانی در جشن ازدواج سلطنتی در انگلیس
اخبار رسیده از لندن پایتخت انگلیس حاکی از آن است که یک چهره رسمی از جمهوری اسلامی ایران نیز به مراسم جشن ازدواج شاهزاده انگلیسی دعوت شده است.

پانا:در همین حال خبرگزاری شین هوا اعلام کرد از جمله افراد دعوت شده به این مراسم که مورد توجه برخی رسانه های انگلیسی قرار گرفته، "رسول موحدیان عطار" سفیر جمهوری اسلامی ایران در لندن است. وی تنها ایرانی دعوت شده به این مراسم نیست، اما بدون شک می توان گفت، او تنها مقام رسمی ایران است که به این مراسم ازدواج دعوت شده است.

این روزها موضوع جشن ازدواج شاهزاده "ویلیام آرتور فیلیپ لوییز" که بزرگ ترین فرزند شاهزاده "چارلز" و نوهٔ ملکه الیزابت دوم پادشاه انگلیس تقریبا اصلی ترین مسأله جاری در انگلیس به شمار می رود.

دعوت چهره های سیاسی و سرشناس کشورهای مختلف جهان که به این جشن ازدواج به یکی از موضوعات مورد بحث در برخی رسانه های انگلیسی تبدیل شده است. دعوت نشدن مقام های ارشد برخی کشورها، موجب ایجاد جنجال و فضاسازی رسانه ای گردیده است.

از جمله افراد مهم دعوت نشده در این مراسم می توان به "باراک و میشل اوباما" رئیس جمهور آمریکا و همسرش و نیز "نیکولا سارکوزی" و "کارلا برونی" رئیس جمهور فرانسه و همسرش، اشاره کرد.

"گوردون و سارا براون" نخست وزیر سابق انگلیس و همسرش و نیز "تونی و شری بلر" نخست وزیر پیشین انگلیس و همسرش نیز از دیگر مهمانان سرشناس دعوت نشده به این مراسم هستند.

در همین حال خبرگزاری شین‌هوا اعلام کرد از جمله افراد دعوت شده به این مراسم که مورد توجه برخی رسانه‌های انگلیسی قرار گرفته، "رسول موحدیان عطار" سفیر جمهوری اسلامی ایران در لندن است. وی تنها ایرانی دعوت شده به این مراسم نیست، اما بدون شک می‌توان گفت، او تنها مقام رسمی ایران است که به این مراسم ازدواج دعوت شده است.