اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

فال روز: 26 خرداد

مجموعه : فال روز

فروردین: شما وقتی كه قصد دارید كاری را شروع كنید، حتی اگر دوستان باهوشتان با نقشه‌های جدیدتان مخالف باشند، دوست ندارید كه با جواب منفی روبرو بشوید. هنگامی كه شما مورد اتهام واقع می‌شوید، ممكن است كه وانمود كنید دارای شاخهای واقعی قوچ هستید تا از آسیب پذیریتان محافظت كنید. قبل از اینكه به خاطر مواجه شدن مداوم با یك مانع همیشگی خسته شوید، در حركت بعدی خود مجدداً تجدید نظر كنید.

اردیبهشت: هنگامی كه شما سرسختانه از حقتان برای انجام دادن كارها به روش خود دفاع می‌كنید باعث به وجود آمدن جنبشی خواهید شد، اما وقتی این كار شما باعث ناراحت شدن دیگران شد بهتر است كه طرز فكرتان را تغییر دهید. مسأله اخلاقیات و كامل بودن مطرح نیست، بلكه موضوع مربوط به این است كه چه چیزی برایتان در اولویت قرار دارد. انتخابتان را با دقت انجام بدهید وگرنه ممكن است انرژی و زمان باارزشتان را به خاطر موضوعی كه اهمیت چندانی ندارد تلف كنید.

خرداد: ممكن است كه امروز شما مجبور شوید برنامه‌هایتان را تغییر دهید، اما شما ابتدا باید چندین بار كارهایتان را بررسی كرده و نسبت به اینكه این تغییرات كاملاً لازم بوده‌اند، اطمینان حاصل كنید. اگر شما فكر می‌كنید كه بدون هماهنگ بودن با اطرافیانتان قادر خواهید بود روز را به آخر برسانید، می‌توانید باعث عصبانیت یك همكار شوید. طبیعتاً عصبانی كردن دیگران بهترین شیوه نیست؛ سازگاری داشتن می‌تواند زندگی هر فردی را ساده‌تر كند.

تیر: منفی‌نگری غیر قابل پیش‌بینی می‌تواند به راحتی تغییراتی را در شما به وجود آورده و باعث رفتارهای غیر منتظره در شما شود. با بی‌تفاوتی از یك صحنه احساسی رد نشدن از خصایص شماست كه باعث شده به طور ارادی احساسات ناخوشایند شما از بین رفته و تبدیل به احساسات زیبا شوند. صحبت كردن در مورد آسیب پذیری‌تان قبل از اینكه به وجود بیاید، می‌تواند موقعیت سختی را به وجود آورد.

مرداد: امروز حتی اگر روزی غیر كاری برای شما باشد، ممكن است پیدا كردن زمان كافی برای استراحت كار مشكلی باشد. ممكن است كه كارهای شما خیلی روی هم تلنبار شده باشند، شما حتی اگر روی آنها تمركز كنید، احتمالاً نخواهید نتوانست كارهایی را كه لازم است به اتمام برسانید. به جای سرزنش كردن خود به خاطر این ناكامی، همین امروز و زودتر تصمیم بگیرید كه چقدر باید كار كنید كه بعداً در آخر هفته موفق به تمام كردن كارهایتان شوید.

شهریور: امروز روز پیچیده‌ای برای شماست برای اینكه اگر شما تمام تلاشتان را صرف انجام وظیفه‌ای كه امروز به شما متقبل شده بكنید، احتمالاً شكست خواهید خورد. گزینه بهتر برای شما شاید این باشد كه در خفا به كارهایتان برسید. این روش برای اینكه به بازدهی برسد كمی زمان می‌برد، اما وقتی كه یك بار با این روش شروع به كار كردید، به سرعتان افزوده می‌شود. اهمیت فكر كردن عاقلانه بسیار بیشتر از تلاش كردن اضافی است. اگر به خوبی از پس این كار بربیایید دیگران هم دست به كار خواهند شد و در مسئولیتهای سنگین به شما یاری خواهند رساند.

مهر: شما هنگامی كه در رأس هركاری قرار داشته‌اید خوب درخشیده‌اید، اما امروز امور فرعی كاملاً برای شما در اولویت قرار دارند. شما امروز به جای اینكه وارد جهان بیرون بشوید، بیشتر مجذوب در خانه ماندن و سیر و سفر كردن با رویاهایتان شده‌اید. پس خلاقیت داشته باشید، حركت كردن از یك مكان به مكان دیگر با یاری متافیزیك كار راحت‌تری است، به علاوه شما را فقط محدود به یك گزینه نخواهد كرد.

آبان: امروز برای شما روزی است كه می‌توانید مثل خورشید بدرخشید، حتی اگر تردید دارید كه به دیگران اجازه بدهید این بخش از وجود شما را ببینند. از دست دادن پایداری برایتان اصلاً خوب نیست، برای اینكه اكنون برای شما تحسینها و تأییدهایی را در پی دارد كه از آنها سود می‌برید. خوشبختانه لازم نیست كه شما خودتان را تغییر دهید. لذت بردن از این درخشش مادامی كه محبوبیت خودتان را زیاد جدی نگرفته‌اید، كمكتان خواهد كرد كه احساس خوبی نسبت به خود داشته باشید.

آذر: شما امروز بین نشان دادن هوشتان به دیگران و مخفی نگه داشتن توانایی‌هایتان به طور كامل تردید دارید. متأسفانه شما توانایی این را ندارید كه جلوی یك رنجش احساسی را بگیرید. حواستان جمع باشد كه طوری رابطه‌های عاطفی ایجاد كنید كه احساسات عاطفی شدید ابراز شوند و ناگفته نمانند، اما به یاد داشته باشید كه اغلب احساسات شدید به فرد دیگری تعلق دارد.

دی: زمانی كه شما اعتقاد دارید كه خوش‌بینی شما كاملاً تحت كنترل است، شاد بودن برایتان راحت‌تر است. شما واقعاً نمی‌خواهید كه بسیار شاد و فعال جلوه كنید و كم ارزش شمردن اعتماد به نفستان روشی است كه شما امروز با این روش كار می‌كنید. امروز متعادل كردن شدت و ضعف شور و اشتیاق شما باعث می‌شود دیگران از شما تقاضای قبول كردن سمت رهبری گروه را بكنند.

بهمن: امكان دارد كه شما ابتدا دیگران را تشویق بكنید كه هر كاری را كه دوست دارند انجام دهند با زور پیش ببرند، اما بعد شما در مورد اینكه آیا این بهترین روش بوده است به فكر می‌روید. اگر یك دوست اینگونه فكر كند كه برای افراد دیگر در وسط صحنه جایی باقی نگذاشته‌اید، شاید رنجیده خاطر شوید. باور كنید كه بدون اینكه برای خودتان ارزش قائل شوید نمی‌توانید برای سخنان افراد دیگرمحدودیتی قرار دهید.

اسفند: اگرچه ممكن است برای كارهایی كه امروز باید انجام دهید زیاد دل و جرأت نداشته باشید، اما این توانایی را دارید كه روی كارهایتان تمركز كنید. حواستان جمع باشد، برای اینكه انجام دادن این كارها آنقدر از شما انرژی می‌گیرد كه ممكن است شما جنبه‌های اجتماعی در میان دیگران بودن را نادیده بگیرید. حتی اگر تعادل برقرار كردن بین كار و تفریح خیلی مشكل به نظر برسد، به وجود آوردن این تعادل در طول روز باعث رضایت بیشتر شما خواهد شد.


پایگاه فرهنگی تفریحی ایران ناز