اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

داوری: احمدی‌نژاد تاریك‌خانه اشباح انتخابات را روشن كرد

مجموعه : مجله خبری روز
عبدالرضا داوری پژوهشگر و تحلیلگر مسائل سیاسی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس با اشاره به مناظره حمدی‌نژاد با موسوی گفت: سخنان آقای احمدی‌نژاد در این مناظره بغض 4 ساله‌ای بود كه از حجم توهین بی‌سابقه به دولت و شخص رئیس جمهور در این برنامه سرباز كرد.
وی افزود: آنهایی كه در 4 سال اخیر دولت را به بدترین شیوه متهم می‌كردند در این مناظره نشان دادند كه در مقام اثبات ادعاهای خود دستشان كاملاً خالی است.
داوری احمدی‌نژاد را پیروز قطعی این مناظره دانست و اظهار داشت: هربیننده‌ای متوجه می‌شد كه یك طرف این مناظره بدون هیچ دلیل دولت را متهم می‌كرد و در سوی دیگر رئیس دولت در همه موارد مستدل و مستند مطالب خود را عنوان كرد.
این تحلیلگر مسائل سیاسی با اشاره به برخی اشارات رئیس جمهور به رانت‌خواری‌ها و مفاسد اقتصادی برخی افراد خاطرنشان كرد: آقای احمدی‌نژاد در این مناظره تاریك‌خانه اشباح انتخابات و كسانی كه صحنه‌گردان پشت پرده مخالفان دولت هستند را روشن كرد.
داوری تأكید كرد: آقای مهندس موسوی یك سرمایه برای این نظام بود كه این سرمایه در این انتخابات با كمترین استفاده از بین رفت و آقای موسوی سرمایه خود را در یك حضور حزبی و جناحی از دست داد.