اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

احمدی نژاد به وعده اش در خصوص افشا آقازاده ها عمل کرد

مجموعه : مجله خبری روز
حجت الاسلام مرتضی آقاتهرانی روز پنجشنبه درنشست سالانه بسیج استادان دانشگاهها و مراکز آموزش عالی استان اصفهان، در خصوص اعلام برخی از اسامی در مناظره شب گذشته احمدی نژاد با موسوی افزود: احمدی نژاد از قبل وعده معرفی برخی از آقازاده ها را داده بود که در مناظره شب گذشته به وعده خود عمل کرد.
وی گفت: در صورتی که احمدی نژاد مجددا به عنوان رییس جمهور انتخاب شود، لیست کلیه اموال و دارایی های وی اعلام می شود آن زمان است که مردم می فهمند که وی در دوران رییس جمهوری چیزی برای خودش جمع نکرده است.
وی با بیان این که احمدی نژاد فردی دست پاک است، افزود: رهبری بر صحت این ادعا شهادت می دهد.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اظهارداشت: رییس جمهور در مقابل افرادی که نسبت به مال، ابرو و ناموس مردم بی تفاوت هستند، بسیار حساس است و اگر موردی در این خصوص به وی گزارش شود، سریعا اقدام می کند.
وی تصریح کرد: احمدی نژاد برای کسب رای فعالیت نمی کند، زیرا برخی از تصمیمات وی مانند سهمیه بندی بنزبن و طرح تحول اقتصادی باعث ریزش آرای می شود و بنابر این باید اقدام به انجام این برنامه ها نمی کرد.
وی، تکلیف گرایی را یکی از ویژگیهای مهم احمدی نژاد دانست و گفت: وی حقیقت را قربانی حفظ قدرت نمی کند، در انتخابات قبلی جوی روشنفکرزده در میان نامزدهای انتخابات ایجاد شده بود و همه به شعارهای نومدرن و ناسیونالیستی روی آورده بودند در این میان تنها کسی که دغذغه جدی اسلام در شعارهایش دیده می شد، احمدی نژاد بود.
وی با بیان برخی از اقدامات مخالفان احمدی نژاد بیان داشت: اینبار مخالفان احمدی نژاد به خوبی با هم متحد شده اند و هر کدام به زبانی می گویند هرکسی غیر از احمدی نژاد انتخاب شود.
وی در پاسخ به پرسشی که افشارگریهای شب گذشته احمدی نژاد را عاملی برای تزلزل نظام دانسته بود، اظهار داشت: آیا حقیقت مهمتر است یا افراد، من آقا تهرانی که نظام نیستم فلان آقا در نجف آباد نایب امام بود اما وقتی برکنار شد انقلاب به کنار نرفت ، رهبر معظم انقلاب در راس حاکمیت قرار دارند و احمدی نژاد نیز تابع ایشان می باشد و نظام صاحب دارد.
وی همچنین تصریح کرد: مراجع برای هرچهار نامزد نقش پدری دارند و از فرد خاصی حمایت نمی کنند، درست نیست کسی به دیدار آنها برود و سپس تصاویر دیدار را به عنون حمایت مراجع از خودش ارایه کند و بعد این حرکت تکذیب شود.