اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

فال گروه خون ، طالع بینی بر اساس گروه خونی

فال گروه خون ، طالع بینی بر اساس گروه خونی

فال گروه خون ، طالع بینی بر اساس گروه خونی

 

بخشی از شخصیت شما (فال) در رگهایتان جاریست آیا گروه خونی می توانند باعث ایجاد یک خصوصیت یا عادت شخصی شوند؟ شاید بله…شاید هم نه…

 

برای نزدیک شدن به پاسخ این مقاله را بخوانید. اما فراموش نکنید که اتکا به یک مقوله یا دلیل برای قضاوت در مورد اشخاص تنها نوعی ساده لوحی است.

 

حدود سی و هشت درصد مردم جهان دارای گروه خونی +0 و شش درصد دارای گروه خونی 0 – هستند

 

خصوصیات

بی پروا، با اراده، مغرور، بخشنده، اجتماعی، با انرژی، برونگرا، رک وصریح، واقع گرا، نمایشی، عمومی، مثبت، مستقل، ریسک پذیر، نا فرمان، بی اعتبار، لجوج و خودمحور.

 

به آسانی دوست می شوند و با جریانات همراه شده و به فرصت ها چنگ می زنند. برای شروع یک پروژه یا شکار یک ایده و نظر صریح هستند. درفعالیت های سازمان یافته خوب عمل می کنند.

 

دربعضی موارد چندان دقیق نیستند و احساسات زیاد و قوی از خود نشان می دهند. ممکن است به سرعت مخالفت عمیق خود را با یک نظر بیان کنند اما معمولا این مخالفت پایدار نیست.

 

کارگشایانی سنتی، محرک و کمی لاف زن هستند. احساسات خود را خیلی نشان می دهند اما در برخورد با دیگر گروهای خونی این بیان اظهارات متغیر است.

 

نوعی ظرافت ذاتی و فطری دارند. شخصیت های اجتماعی  و پر زرق و برق هستند، میتوانند در حوادث و بحران ها سازگاری خوبی داشته باشند.

 

لغات و کلمات به آسانی به سراغ آنها می آیند.خجالتی نیستند و رک و صریح احساسات درونیشان را فاش می کنند.

 

جاه طلب اند اما گاهی با جزییات سرگرم می شوند.علاقمند به حفظ روابط هستند و خودشان در این زمینه تلاش می کنند

 

حدود سی و چهار درصد ازمردم دارای گروه خونی +A و شش درصد دارای گروه خونی -A هستند

 

خصوصیات :

مطیع و آرام، دقیق، دلسوز و غمخوار، فداکار، مودب، درستکار، وفادار، احساساتی، درونگرا و کمی دستپاچه. حتی در مواقع آشوب و غضب آرام و خون سرد هستند.

 

نسبت به نظرات عمومی حساس اند. اغلب درون گرا هستند در برخورد با دیگران خجالتی و کمرو هستند یا حتی مریض به نظر می رسند کمی بدبین هستند.

 

برای روابط ارزش قائل بوده و نسبت به دیگران وفادارند. نسبت به تغییرات تردید دارند. دوست داران طبیعت و گریزان از جمعیت و شلوغی هستند.

 

به یک مکان شخصی یا پناهگاه امن و مخفی برای خود نیازمندند. عموما دو دل و غیر قاطع اند. برای حضور در کارهای تیمی آماده هستند مخصوصا وقتی دستوری به آنها داده شود.

 

علاقه مند به ایجاد رابطه نیستند و تلاش چندانی هم برای اینکار نمی کنند.

 

حدود نه درصد از مردم جهان دارای گروه خونی +B هستند و بیست و پنج درصد هم دارای گروه خونی -B

 

خصوصیات :

بشاش و خوشرو، خوش بین، فعال، حساس، مهربان، فراموش کار، آشفته، درهم و سازمان نیافته، پر سروصدا، خودپسند و خودبین، پرانرژی و جدی در راه رسیدن به هدف، معمولا جزو بهترین افراد تیم می شوند و افراد تکرویی هستند.

 

اغلب کارها را با روشهای خودشان انجام می دهند و خود کفا هستند. شخصیتهای ماجراجو و دلیر، علاقه مند به داشتن یک راه مشخص و مخصوص، موجوداتی اجتماعی و علاقه مند به مهمان داری هستند. علاقه به حفظ روابط هستند و خودشان در این زمینه تلاش می کنند.

 

حدود چهار درصد مردم دنیا دارای گروه خونی +AB هستند و یک درصد هم گروه خونی -AB

 

خصوصیات :

اجتماعی، سخت گیر نیستند، غمخوار و دلسوز، دیپلماتیک، اهل گشت و گذار، خلاق، غیر قابل پیش بینی، هنرمند، انعطاف پذیر، ترشرو و درخود!

 

مخلوطی از تضادها، خجالتی در مقابل بعضی ها ، بی باک و گستاخ با بعضی دیگر، برونگرا و درونگرا، گاهی غیر قابل پیش بینی است و گاهی ظاهرا بسیار آرام  و خونسرد به نظر میرسند.

 

قدرت خلاقه زیادی دارند، توانا در پیدا کردن مشکلات و دور زدن آنها، علاقه مند به محیط شهری، به آسانی خسته می شوند. به نظر می رسد که هر کاری که انجام می دهند از روی اجبار است.

 

هرگزکاری را برای قدردانی انجام نمی دهند. اسرار آمیز بنظر می رسند. در فعالیتهای اجتماعی می توانند هماهنگ ظاهر شوند. علاقه مند به ایجاد رابطه نیستند و تلاش چندانی هم برای این کار نمی کنند.