اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

یادگیری، همیشه، همه جا با فرادرس

یادگیری، همیشه، همه جا با فرادرس

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

طنز: تقسیم کار از دید یه تازه عروس

سلام عزیزم.الان که دارم اینو مینویسم خیلی آشفته ام.خیلی خسته ام.بهت احتیاج دارم.

ع. عزیزم.نمیخوام شکایت کنم و بگم خسته شدم.اما الان خیلی نیاز به پشتیبانی تو دارم.ما 6 ماهه ازدواج کردیم و مسلما تو هنوز نمیدونی در مقابل همسرت چه وظا یفی داری ..فکرشو بکن من ازدواج که نکرده بودم ته تغاری خونه بودم .پس تو هم مراعات حال منو بکن …..

کلا الان بعد از چندین هفته دیگه داره دستم میاد که چه جوری باید برای کارام برنامه ریزی کنم که به همشون برسم.اما بدون کمک تو نمیشه.

ع. عزیزم این به هم ریختگی خونه وقتی که صبح میخواستم برم بیرون بد جوری روی اعصابم بود.و اون چیزی که خیلی بیشتر اعصاب منو خورد میکنه اینه که تو به این به هم ریختگی دامن میزنی.!!!!و هیچ چیزی هم از اون وسط کم نشده بود.محض رضای خدا حتی رخت خوابها.

باید تقصیم کار به صورت خیلی عادلانه صورت بگیره.

من یه سری پیشنهادهایی دارم که این جا مینویسم و تو اگه باهاشون موافقی که در واقع باید باشی با هم در موردش صحبت میکنیم .چون من رو اینا فکر کردم.

یکی از مهمترین کارایی که من تو خونه میکنم آشپزی هستش که حداقل باید سه شب این کارو بکنم و تو نمیتونی بهم کمک کنی.بنابراین به طور پیش فرض همه ظرفها دقت کن میگم همه ظرفها رو همیشه با هم میشوریم.میگم با هم چون میدونم بدت میاد تنهایی بشوری.بنابراین هر موقع من تشخیص دادم باید ظرف بشوریم میگی چشم.

هفته ای دو بار باید خونه کامل جارو بشه تا کثافت نگیرتش و در نتیجه یک بار من و یک بار تو این کار رو انجام میدیم.باز هم تشخیصش با من.چون در واقع بار فکری این که خونه کثیفه و حالا وقتشه رو من به عهده میگیرم.در نتیجه هر موقع گفتم میگی چشم.

هفته ای یه بار باید طی کشیده بشه که طی کشیدن با تو و شستن آشپزخانه با من.

ماهی یک بار حمام و هفته ای یک بار دستشویی باید شسته بشه.که به عهده تو هستش.البته کامل و با مواد ضد عفونی کننده نه با آب.و دسشویی حمام هر دوهفته یک بار

تمیز کاری و گردگیری اتاق خوابها با من و جارو کردن اونا با تو که باز هم وقتش رو من تعیین میکنم

شستن لباسا با من ولی جورابا و لباسای زیر با خودت .چون اونا باید با دست شسته بشه و تو ماشین نمیشه انداختشون …

خوب میمونه یه خونه تکونی فصلی که اونو باید کارگر بگیریم

خوب خسته نباشید خونه تمییز شد.

موافقی دیگه ؟ اگه سوالی هست بپرس.فقط خواهشا مسئولیت هاتو خوب یاد بگیر.

و به این نکته اساسی دقت کن که تشخیص این که کی این کارا باید انجام بشه با من باشه و تو فقط انجامشون بده.

این جوری منم به کارام میرسم