اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

خواننده شدن بازیگر زن ایرانی مشهور (عکس)

مجموعه : مجله خبری روز
خواننده شدن بازیگر زن ایرانی مشهور (عکس)
 الهام چرخنده و همسرش در یک گفتگوی مفصل از زندگی‌ شان گفتند ، بازیگر نقش عاطفه در سریال "پروانه" که سینما را با "شب یلدا" تجربه کرده است در گفت‌ و گویی اعلام کرده که آماده است به عنوان بانوی خواننده روی صحنه برای بانوان بخواند. وی خاطر نشان کرد اگر یادتان باشد در فیلم "شب یلدا" مردم گوشه‌ هایی از صدای مرا شنیدند چون کار اصلی من آواز است و امیدوارم این تجربه هم بزودی کنار بانوان عزیز و محترم کشورم اتفاق بیفتد بسیار جالب است.

خانم چرخنده در این مورد گفته است: کار دیگری که به شدت پیگیر آن هستم این است که امسال پکیجی از اشعارم که مجوز گرفته و توسط فرشید نوابی روی آنها آهنگسازی صورت گرفته و خودم دکلماسیون کردم وارد بازار شود.جالب اینکه چند کلیپ هم روی آنها ساخته شده که اثر آبرومند به مخاطب ارائه شود.
 
خواننده شدن بازیگر زن ایرانی مشهور (عکس)
 
پانزده تراک هم با اشعاری از خودم و فرشید و البته با آهنگسازی او، تمرین شده که آماده هستم تا برای اولین بار الهام چرخنده به عنوان بانوی خواننده روی صحنه برای بانوان بخواند. اگر یادتان باشد در فیلم «شب یلدا» مردم گوشه‌ هایی از صدای مرا شنیدند چون کار اصلی من آواز است و امیدوارم این تجربه هم بزودی کنار بانوان عزیز و محترم کشورم اتفاق بیفتد.

این بازیگر در بخش دیگر این صحبتهایش ضمن گلایه ضمنی از جلیل سامان افزوده است: کماکان می‌گویم این ۴۰ درصد از توانایی من است و آقای سامان عاطفه را تعدیل کردند. خدا را شکر می‌کنم که مخاطب عاطفه را دوست داشت و او را دنبال کرد. امیدوارم در فرصتی بهتر نشان دهم که می‌توانستم عاطفه‌ ای به مراتب بهتر از این اجرا کنم.