اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

ازدواج عجیب و جنجالی یک دختر زیبای تایوانی! (عکس)

ازدواج عجیب و جنجالی یک دختر زیبای تایوانی! (عکس)
خانم چن وی یه كه به نظرش برای برگزاری جشن عروسی به جناب داماد نیازی ندارد، در روز مقرر پیراهن سفیدش را بر تن میكند، دست گل خود را بر میدارد و در یك سالن مجلل، مراسم عروسی اش را به همراه 30 نفر از دوستان جشن میگیرد!
 
این خانم 30 ساله كه كارمند موفق یك دفتر تجاری در تایپه است، در پیدا كردن مرد مناسب زندگی‌ خود به هیچ عنوان موفق نبوده اما از آنجا كه دیگر نمی‌توانست فشارهای اجتماعی را برای مجرد بودن تحمل كند خودش با خودش ازدواج كرد. چن میگوید که 30 سالگی برای من یكی از بهترین دوره‌های زندگی است. شغل عالی و تجربیات موفقی دارم اما هنوز هیچ شریكی برای زندگی ام پیدا نكرده‌ام. خب، چه كاری از دستم بر می‌آید؟
 
 ازدواج عجیب و جنجالی یک دختر زیبای تایوانی! (عکس)
این تصمیم به معنای مخالفت من با ازدواج نیست. فقط امیدوارم با این كار بتوانم با باورهای غلط جامعه سنتی در این مورد مبارزه كنم. اینكه مردم با دیده تحقیر به من نگاه كنند یا لقب‌های نامناسب بدهند شایسته هیچ زنی نیست. بعد از اعلام خبر ازدواج 3600 پوندی این زن، یك كمپین آنلاین مخالف در اینترنت برای موارد مشابه راه اندازی شد.
 
به گزارش ایران ناز زنان تایوانی پس از رسیدن به وضعیت با ثبات و موفق اقتصادی و شغلی دیرتر و كمتر ازدواج می‌كنند و این مسئله دولت این كشور را در مورد كاهش نرخ تولد و تاثیر روی باروری به شدت نگران كرده است. در تحقیقاتی كه سال جاری انجام شده است تنها دو پنجم زنان تایوان عنوان كرده‌اند كه به نظرشان خانم‌های متاهل نسبت به مجردها زندگی بهتری دارند. چن كه برای ماه عسل انفرادی‌ قصد سفر به استرالیا را دارد میگوید: فقط امیدوارم انسانها برای خودشان احترام بیشتری قائل شوند تا برای حرفهای دیگران.
 
 ازدواج عجیب و جنجالی یک دختر زیبای تایوانی! (عکس)
 
مادر او در ابتدا به حضور یك داماد در مراسم اصرار و تاكید داشت اما مدتی بعد قید حضور در جشن ازدواج دخترش را زد. به هر ترتیب خانم چن نمیتواند ازدواج با خودش را به شكل رسمی ثبت كند و اگر بعدها مرد مناسب خود را پیدا كرد باید دوباره ازدواج كند.