اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

این بازیگر جنجالی با 21 کاهش وزن باورنکردنی (عکس)

این بازیگر جنجالی با 21 کاهش وزن باورنکردنی (عکس)
به گزارش ایران ناز عبدالکریم معروف به رنجرو پسر بچه ای که بر خلاف تجربه های بسیار در سینما و کلیشه های فاقد وجوه آراماتیک و همچنین اغراق شده، چهره های عادی از معصومیت و شخصیتی غیر منفعل، استوار و سازنده دارد و نه تنها خنثی نیست، بلکه با اقتدار تعصب و صلابتی در قواره های یک قهرمان بزرگسال ظاهر می شود که این حضور درخشان بر پرده سینما را می توان مرهون شخصیت پردازی درست، بوم شناختی سازنده اثر که بر روی خود بازیگر که بومی است، اثر گذاشته و همچنین اجرای جسورانه بازیگر این نقش که به واقع قابل تحسین است دانست.
 


پایگاه خبری تحلیلی سپاس مصاحبه ای را با وی  ترتیب داده است که در زیر آن را می خوانید که به هدف خوانندگان نوجوان انجام گرفته است.میشه خودتان را معرفی کنید؟ بنده میثم فرهومند هستم، ۱۵ ساله و در مقطع دوم دبیرستان در رشته معماری تحصیل می کنم.حال که به یک ستاره سینمایی تبدیل شده اید و همه جا در نظر هستید، چه عواملی را در این موفقیت موثر می دانید؟
 


اول زحمت خودم و تلاش های شبانه روزی خودم را  موثر می دانم و دومین عامل را که بیشترین تاثیر داشت، کمک پدر و مادرم بود در این باره.چه تلاش هایی برای موفقیت و پیروزی در این فیلم داشته اید؟کم کردن ۲۱ کیلو وزن برای بازی در فیلم تنهای تنهای تنها  بود که انجام دادم. با چه کارگردان هایی در عرصه فیلم  کار کرده اید؟احسان عبدی پور، جعفر بهبهانی، علیرضا امیدوار و مهرداد موفق.
 


میشه خلاصه ی فیلم تنهای تنهای تنها را توضیح دهید؟ یک پسر بچه ای  که ماهی فروش است و اتفاقی با یک پسر روسی دوست می شود. سپس به دلیل مشکلات هسته ای و سیاسی  از هم جدا می شوند،  بعد از آن پسرک نامه ای به رئیس جمهور های کشور های دیگر می نویسد و اظهار می دارد که مشکلات شما ربطی به ما ندارد. در حال حاضر چطور روز های  خود را  شب می کنید؟با مطالعه کتاب های درسی و رفتن به مسجد و حوزه هنری ، روزم را شب میکنم.