اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

شیوه صحیح سشوار کشیدن به موها

شیوه صحیح سشوار کشیدن به موها

 فکر می‌کنم که سشوار کشیدن مو، کار بسیار مهمی است و اگر بطور حرفه‌ای انجام شود می‌تواند به شما ظاهری بی نقص و زیبا بدهد.

 

در اینجا چند راهنمایی برای یک سشوار بی عیب در ایام تعطیلات آورده‌ام:

۱. خودتان تحقیق کنید

همیشه در سالن هایی سشوار بکشید که از محصولاتی با بالاترین کیفیت استفاده می‌کنند. kolobarاز محصولات بدون سولفات استفاده می‌کند که از نظر من مهم و ضروری است.

 

۲. درخواست نوبت

قبل از نوبت گرفتن، از آرایشگاه بپرسید که چه کسی مسئول سشوار کشیدن در آنجاست. وقتی به یک رستوران می‌روید، از پیشخدمت می‌پرسید که غذاهای اصلی کدامها هستند. در آرایشگاه نیز تقریبا همان کار را انجام می‌دهید.

 

۳. سشوار موهایتان را با دوام کنید

برای افزایش ماندگاری سشوار موهایتان، در هنگام شب موها را در بالای سرتان جمع کنید. بسیاری از خانمها از چرب شدن و چین خوردن موهایشان شکایت دارند. مشکل چین های مو با گیره های موی مناسب حل می‌شود. از گیره های کشی استفاده نکنید و به موهایتان، گیره های پارچه‌ای ببندید که امروزه در اکثر سالنها موجود است. برای رفع هر نوع چربی، استفاده از شامپو خشک روی پوست سر، بهترین کار است.

 

وقتی برای انجام کاری مانند پیاده روی با سگ بیرون می‌روید، فقط کافی است موهایتان را در بالا ببندید تا حجم موهایتان حفظ شود.

 

۴. ترمیم سشوار جلوی مو

از سشوارتان با درجه حرارت کم استفاده کنید و با استفاده از یک برس گرد، بخشهایی از جلوی مو را که حجمشان را از دست داده اند، دوباره درست کنید. در این زمان می‌توانید به ریشه موهایتان نیز شامپو خشک بزنید. یک سشوار سریع می‌تواند تفاوت زیادی ایجاد کند.

 

برای هریک از شما که در تعطیلات به تنوع نیاز دارید، سشوار کشیدن یکی از بهترین کارهایی است که می‌توانید برای خودتان انجام دهید و در دراز مدت در زمان صرفه جویی کنید. شاید بعضی ها مانند مادر شوهر آینده تان فکر کنند که شما به تنهایی تمام این کارها را انجام داده‌اید.