اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

این دختر پس 23 سال به خانه بازگشت (عکس)

این دختر پس 23 سال به خانه بازگشت (عکس)
این خانم در سن 28 سالگی توانست خانواده خود را به کمک اینترنت پیدا کند و …کودک پنج ساله چینی که در مسیر هر روزه‌اش به سمت مهد‌کودک، توسط خانواده‌ای آشنا ربوده شده بود، پس از 23 سال به آغوش خانواده‌اش بازگشت که خوشحال کننده بود.
 
این دختر پس 23 سال به خانه بازگشت (عکس)

این جوان که نام اصلی‌اش لوگنگ است در سال 1990 میلادی (حدود 23 سال پیش) در راه رفتن به مهدکودک با زوجی که دوست خانوادگی‌شان بود روبه رو شد. این زوج با وعده وعید این‌کودک روستایی را با خود همراه کردند و با جمع و جور کردن وسایلشان به نقطه‌ای کیلومترها دورتر از خانه اصلی این کودک رفتند.

روزها می‌گذشت و این کودک همچنان دلتنگ خانواده‌اش بود اما کم‌کم خاطره خانواده اصلی‌اش محو و ناپدید شد. او به شرایط عادت کرده بود و شکایتش از ندیدن پدر و مادرش هرچند ماه یکبار اتفاق می‌افتاد.23 سال گذشت و لوگنگ که 28 ساله شده بود حالا دیگر خاطرات محو کودکی برایش به دغدغه‌ای بزرگ بدل شده بود.

به این ترتیب او نخستین عکس‌هایی را که با خانواده جدیدش انداخته بود با ذکر خاطرات محوی از خانواده اصلی‌اش در اینترنت گذاشت و از آنجا که خانواده جدید او حتی نام و شناسنامه‌اش را عوض کرده بودند، نمی‌توانست هیچ ردی از پدر و مادرش بگیرد، اما با کمک یک گروه از جویندگان عاطفه، تحقیقات برای یافتن خانواده این جوان آغاز شد و سرانجام خانواده‌اش در روستای یائوجیا در چند صد کیلومتری محل زندگی فعلی این جوان پیدا شدند.

این جوان که با پیدا کردن هویت اصلی‌اش معتقد بود تولد دوباره‌ای پیدا کرده است، گفت: «من هر دو خانواده‌ام را دوست دارم، خانواده اصلی هویت من هستند و خانواده دومم هم سال‌ها مرا بزرگ کرده‌اند و نمی‌توانم فراموششان کنم. حالا می‌خواهم هر دوی آن‌ها را در کنار خودم داشته باشم.»با توجه به این‌که هیچ شکایتی از سوی خانواده‌ها به پلیس نشده، این ماجرا بدون هیچ دردسری به پایان رسید.