اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

دختری که به طرز مشکوکی کشته شد (عکس)

مجموعه : مجله خبری روز
دختری که به طرز مشکوکی کشته شد (عکس)
 دهم شهریور سال ۹۰ ماموران کلانتری ۱۳۲ نبرد از قتل دختری در پشت‌بام یکی از خانه‌های منطقه خاوران با خبر شدند. همان موقع ماموران به ساختمان مورد نظر رفتند و با پیکر مهسا ۲۶ ساله روبه‌‌رو شدند که با ضربه های کارد کشته شده بود که بسیار دردناک بوده است.
 
در آن بین سعید ۳۲ ساله که دستانش خونین بود تلاش می‌کرد با تهدید ماموران از مهلکه بگریزد اما نتوانست. سپس ماموران به بازرسی آلونک او پرداختند و مقداری کراک و شیشه کشف کردند.نخستین بررسی ها نشان داد، مهسا معتاد بود و برای مصرف مواد مخدر به آلونک سعید رفت ‌و‌آمد داشت.جسد به دستور بازپرس شعبه دوم دادسرای امور جنایی به پزشکی قانونی فرستاده شد. پسر جوان هم در بازجویی ها به قتل اعتراف کرد.
 
دختری که به طرز مشکوکی کشته شد (عکس)

پس از بازسازی صحنه جنایت و صدور کیفرخواست ، پرونده برای محاکمه به شعبه ۷۴ دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد.در جلسه دادگاه که به ریاست قاضی اصغر عبدا…ی و با حضور چهار قاضی مستشار تشکیل شد ابتدا روشن- نماینده دادستان تهران- کیفرخواست را خواند. پدر و مادر مهسا در جایگاه ایستادند و از دادگاه برای قاتل دخترشان اشد مجازات را درخواست کردند.رئیس دادگاه سپس اتهام قتل عمد را به سعید تفهیم کرد که او با قبول اتهامش گفت: چندماه پیش به‌طور اتفاقی در یک پارک با مهسا آشنا شدم.
 
او به دلیل اعتیاد از خانه فرار کرده بود و برای مصرف مواد به آلونک من می‌آمد. شامگاه دهم شهریور امسال، من و مهسا پس از مصرف شیشه دچار توهم شدیم. او با چاقو به من حمله کرد و من هم قمه کشیدم. زمانی به خودم آمدم که کار از کار گذشته بود. باور کنید نمی‌خواستم آدم بکشم.پس از آخرین دفاعیات متهم و وکلیش، قضات دادگاه ختم رسیدگی به پرونده را اعلام و او را به قصاص نفس – اعدام- محکوم کردند.

با اعتراض پسر جنایتکار پرونده برای رسیدگی نهایی به دیوان عالی کشور فرستاده شد که قضات شعبه ۹ دیوان عالی کشور حکم را تایید کردند.حالی که شمارش معکوس برای اجرای حکم قصاص آغاز شده بود، اولیای دم با مراجعه به دادسرا رضایت خود را اعلام کردند. صبح دیروز سعید از جنبه عمومی جرم پای میز محاکمه قرار گرفت.پسر جوان با قبول اتهامش گفت: از کار خود پشیمانم . این حادثه در یک لحظه رخ داد و من آن زمان حالت عادی نداشتم. پس از آخرین دفاعیات متهم قضات دادگاه برای صدور حکم وارد شور شدند.