عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز
دکترجمیلیان متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ تخصصی جراحی ارتودنسی
بلیط هواپیما
دکترجمیلیان متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ تخصصی جراحی ارتودنسی
بلیط هواپیما
دکتر زهرا سعادتی،متخصص جراحی عمومی،لیزر،خدمات زیبایی،هموروئید،شقاق
دکتر زهرا سعادتی،متخصص جراحی عمومی،لیزر،خدمات زیبایی،هموروئید،شقاق

با عجیب ترین مدل جراحی در دنیا آشنا شوید – عکس

با عجیب ترین مدل جراحی در دنیا آشنا شوید – عکس
با پیشرفت های علمی و فناوری نه تنها نتوانسته اند بشریت را از مشکل خرافه پرستی نجات بدهد بلکه به نظر می رسد ابزارهای تازه ای را برای کلاهبرداری و سوء استفاده از حماقت خرافه پرستان فراهم کرده است. به تازگی نمونه جدیدی از این کلاهبرداری ها در ژاپن و کره جنوبی رواج پیدا کرده که مشتی ساده لوح برای افزایش طول عمر، موفقیت شغلی و حتی ازدواج دست به دامن جراحان پلاستیک می‌شوند تا خطوط کف دست خود را تغییر دهند!
خرافه پیش بینی آینده افراد با بررسی خطوط کف دست! از قدیم در بسیاری از کشورها مرسوم بوده و از جمله در ژاپن کف بین ها مدعی اند با دریافت 75 دلار می توانند آینده هر فرد را تنها از روی کف دست مشخص کنند.
این باور خرافی باعث گسترش عمل جراحی پلاستیک جدیدی در کره جنوبی و ژاپن شده است و کلینیک های پزشکی تلاش می کنند با دستکاری در خطوط کف دست، افراد را در دست یابی به آرزوهایشان یاری دهند!
در این عمل از یک چاقوی جراحی کوچک الکتریکی برای برش دادن و طولانی تر کردن خطوط کف دست استفاده می شود.ایجاد خط در کف دست با لیزر بسیار دردناک است و نتیجه مطلوب را در پی ندارد، اما چاقوی الکتریکی بدون سوزاندن پوست می تواند برش هایی مشابه خطوط کف دست ایجاد کند.
 
با عجیب ترین مدل جراحی در دنیا آشنا شوید - عکس
این عمل 15 دقیقه به طول انجامیده و بین پنج تا 10 خط در کف دست دستکاری و طویل می شوند و زخم ناشی از این عمل پس از یک ماه بهبود پیدا می کند.متقاضیان این جراحی پلاستیک را مردان و زنان تشکیل می دهند و مردان خواستار طولانی تر کردن خطوط مربوط به موفقیت شغلی و وضعیت مالی و زنان خواستار طولانی تر کردن خط ازدواج هستند!
رواج این عمل جراحی پلاستیک در ژاپن به حدی است که یکی از کلینیک های فعال در این زمینه به دلیل حجم بالای مراجعان، اقدام به قطع تبلیغات خود کرده است؛ تحقیقات صورت گرفته نشان می دهد از ژانویه 2011 تا می 2013 میلادی 37 جراحی پلاستیک کف دست تنها در یک کلینیک ژاپن با هزینه یک هزار دلار انجام شده است.
X لیزر پوست،جوانسازی پوست،زیبایی اندام،پیکرتراشی و لاغری
Xبستن تبليغ
لیزر پوست،جوانسازی پوست،زیبایی اندام،پیکرتراشی و لاغری