اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

با این کارها دچار پیری زودرس می شوید

با این کارها دچار پیری زودرس می شوید

ممکن است متوجه  شوید که برخی از مردم  از سنشان  بیش از حد جوان  دیده می شوند و برخی  دیگر پیرتر از سنشان بنظر می رسند. پیری بخشی اجتناب ناپذیر از زندگی است، اما  سرعت پیری  به شیوه زندگی و عادات شما مربوط است.  مواردی وجود دارد که باید به آنها توجه کنید:

استفاده از صابون
پوست  دارای یک  یک لایه محافظ طبیعی است. هنگامی زیاد صورت را صابون بزنیم  این لایه  حفاظتی پوست از بین رفته و در  نتیجه پوست خشک می شود . این پوست خشک در حال حاضر مستعد ابتلا به چین و چروک و خطوط ریز می شود.

رژیم غذایی ناسالم
خوردن بیش از حد غذاهای آماده و چربی های ناسالم  باعث پیری زود رس می شود. مواد غذایی طبیعی مانند میوه ها و سبزیجات شامل مواد مغذی و آنتی اکسیدان ها است که  برای سلامتی پوست خوب است ، عضلات و بدن بدون این مواد دچار چروک و پیری می شود.

کمبود خواب
نداشتن خواب کافی  باعث چاقی و بیماری های قلبی می شود. کمبود خواب به کارکرد کلی  از جمله پوست که بزرگترین ارگان است تحت تاثیر قرار میدهد.

استفاده نکردن از کرمهای ضد آفتاب
اشعه UV با  قرار گرفتن در معرض نور خورشید باعث می شود که کلاژن و بافت الاستیک پوست  مستعد ابتلا به چین و چروک  شود. با استفاده از کرم های ضد آفتاب پوست ازاشعه های مضر محافظت می کند.

انجام ندادن ورزش
ورزش  جریان خون در بدن را تنظیم میکند.  ماهیچه های پوست را تقویت میکند. ورزش منظم پوست را سالم و جوان نگه میدارد.