عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عمل جراحی قلب باز آرنولد شوارتزنگر

مجموعه : مجله خبری روز
عمل جراحی قلب باز آرنولد شوارتزنگر

عمل جراحی قلب باز آرنولد شوارتزنگر

 

بازیگر مشهور فیلمهای اکشن برای عمل جراحی قلب باز به زیر تیغ جراحان رفت . این بار دومیست که آرنولد قلبش را عمل میکند . این بدنساز و بازیگر مشهور مدتی نیز فرماندار کالیفرنیا بود .به گزارش ایران ناز آرنولد شوارتزنگر بازیگر و قهرمان پیشین بدنسازی روز جمعه برای دومین بار زیر تیغ جراحی برای عمل قلب باز رفت.

 

آرنولد شوارتزنگر بازیگر و قهرمان پیشین بدنسازی روز جمعه برای دومین بار زیر تیغ جراحی برای عمل قلب باز رفت.

 

بنابر اعلام هالیوود ریپورتر، در حالی که آرنولد شوارتزنگر دیروز زیر تیغ جراحی عمل قلب باز رفت، پزشکان وضعیت او را با ثبات اعلام کردند. هر چند گفته شده این جراحی به صورت اورژانسی انجام شده اما به نظر می‌رسد این برنامه از پیش تعیین شده بود.

 

عمل جراحی قلب باز آرنولد شوارتزنگر

 

بازیگر ۷۰ ساله که فرماندار پیشین کالیفرنیا نیز هست، از بیهوشی بیرون آمده و شرایط باثباتی دارد.

 

پیشتر اعلام شده بود وی به صورت اورژانسی زیر عمل رفته که این خبر نادرست است.این بازیگر مشهور پیشتر و در سال ۱۹۹۷ نیز عمل قلب باز انجام داده بود.

 

سخنگوی وی گفته است یک تیم پزشکی آماده بودند تا اگر چیزی نادرست پیش رفت بتوانند وارد عمل شوند اما نیازی به حضور آنها پیش نیامد.

 

وی قبلا جراحی دریچه قلب انجام داده بود و این بار مجبور به انجام عمل قلب باز شد.آرنولد شوارتزنگر در ۷۰ سالگی اعلام کرد فکر می‌کند همان فردی است که ۲۰ سال پیش بودو می‌تواند همان‌ کارها را انجام دهد.به نقل از دیلی میل، آرنولد شوارتزنگر بدنسازی که به بازیگر بدل شد،اکنون در استرالیا به سر می‌برد تا در یک اکسپوی بدن‌سازی شرکت کند.

 

وی دیروز در گفتگویی اعلام کرد به نظرش سن تنها یک عدد است. وی گفت: من حالا (در ۷۰ سالگی) همان احساسی را دارم که ۲۰ سال پیش داشتم.

 

فستیوال ورزشی آرنولد ۲۰۱۸ که در ملبورن استرالیا برگزار می‌شود یکی از بزرگ‌ترین اکسپوهای بدن‌سازی در استرالیاست.

 

فرماندار پیشین کالیفرنیا در نخستین روز این فستیوال به خبرنگاران گفت هنوز هر روز برای بدنسازی کار می‌کند.

 

وی گفت: هر روز وزنه می‌زنم، باشگاه می‌روم، دوچرخه سواری می‌کنم. هنوز اسکی یا هر کار دیگری از این دست را انجام می‌دهم.

 

آرنولد برای تشویق دیگران افزود: برنامه روزانه‌ام این است که ساعت ۵ صبح بیدار شومو با دوچرخه تا باشگاه بروم. یک ساعت آنجا هستم بعد دوباره با دوچرخه خانه می‌روم و صبحانه می‌خورم.

 

بازیگر «ترمیناتور» ‌عنوان کرد: وقتی شما شطرنج بازی می‌کنید نمی‌توانید به چیز دیگری فکر کنیدمگر این که باید حریف را شکست بدهید. باید هر ثانیه در تمرکز کامل باشید.

 

وی گفت شطرنج هم بخشی از برنامه روزانه‌اش است که او را از نظر ذهنی تازه و متمرکز نگه می‌دارد.

 

در این رقابت‌های خیریه که به نام آرنولد هر سال در استرالیا برگزار می‌شود حدود ۱۰ هزار نفر در زمینه بدنسازی با هم رقابت می‌کنند.

 

آرنولد شوراتزنگر در حال گفتگو است تا در سریال جدیدی از آمازون جلوی دوربین برود.بازیگر نقش‌های اکشن برای آمازون در سریالی با عنوان «پیشرو» بازی می‌کند.داستان این سریال وسترن در قرن نوزدهم در اوکالاهما می‌گذرد.

 

قرار است فرماندار سابق کالیفرنیا تهیه کننده این سریال هم باشد.میس نیوفیلد علاوه بر تهیه کننده اجرایی، در کنار تری گالووی و مارک مونتگومری نویسنده فیلمنامه نیز خواهد بود.

 

این سریال معمایی داستان وکیلی را روایت می‌کند که باید یک فرد خطرناک و قانون گریز را دستگیر کندو با یک مارشال فدرال همکاری می‌کند تا عدالت اجرا شود. با این حال در این داستان همه چیز بین خوب و بد در حال حرکت است.گفته شده قرار است شوراتزنگر در نقش مارشال فدرال بازی کند.

 

عمل جراحی قلب باز آرنولد شوارتزنگر