عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

قتل تاجر ایرانی در فیلیپین بدست دو ایرانی + عکس

مجموعه : مجله خبری روز
قتل تاجر ایرانی در فیلیپین بدست دو ایرانی + عکس

قتل تاجر ایرانی در فیلیپین بدست دو ایرانی

 

تاجر معروف ایرانی در فیلیپین که قصد ساختن هتلی در ساحل این کشور را داشت ، به قتل رسید .به گزارش ایران ناز سرانجام بعد از 20 روز بیخبری از اوضاع تاجر ایرانی ثروتمند ، جنازه ی این تاجر که در ساحل باتانگاس پیدا شده بود شناسایی شد .به گزارش ایران ناز تحقیقات نشان میدهد  2 قاتل مسلح ایرانی هستند

 

ماجرا ازین قرار است که تاجر ایرانی در فلیپین برای شروع یک ساخت و ساز جدید در ساحل باتانگاس با 2 دوست ایرانی اش قرار ملاقات داشت که به طرز مرموزی به قتل رسید.

 

قتل تاجر ایرانی در فیلیپین بدست دو ایرانی + عکس

 

به گزارش ایران ناز تیرماه سال جاری مادری 20 روز از سرنوشت پسرش که در کشور فیلیپین زندگی می کرد بی اطلاع بود و هر چه منتظر ماند، کسی از پسرش خبری نیاورد و به همین خاطر به وزارت امور خارجه رفت و پیگیر پسرش شد.

 

مادر 75 ساله گفت: پسرم رضا که 54 سال دارد از 5 سال پیش برای زندگی به فلیپین رفت و هر روز با هم در تماس بودم اما از روز 23 خرداد ماه دیگر هیچ اطلاعی از او ندارم و هر چه به خانه و موبایلش زنگ می زنم کسی پاسخ نمی دهد.

 

بدین ترتیب تحقیقات برای شناسایی رضا کلید زده شد ودر این مرحله خاله و دایی رضا برای سرکشی به خانه خواهرزاده شان به فلیپین سفر کردند اما هیچ ردی از مرد گمشده در دست نبود تا اینکه آنها به سفارت ایران در فلیپین مراجعه کرده ودر برابر تصاویر جسد های ناشناس قرار گرفتند و در میان این تصاویر جسد رضا که در کنار ساحل باتانگاس پیدا شده بود شناسایی شد.

 

تحقیقات نشان از آن داشت که رضا روز 23 خرداد ماه در کنار ساحل باتانگاس فلیپین هدف گلوله قرار گرفته است و چون هیچ مدرکی همراهش نبوده جسد مجهول الهویه را مدتی در سردخانه نگه داشته اند. در این مرحله وقتی مشخص شد که رضا به قتل رسیده است خانواده وی پای در دادسرای امور جنایی تهران گذاشت و بازپرس ویژه دستور داد تا جسد رضا به ایران منتقل شود و وی در ایران به خاک سپرده شد.

 

قتل تاجر ایرانی در فیلیپین بدست دو ایرانی + عکس

 

مادر رضا که هنوز باور ندارد پسرش به قتل رسیده است برای تحقیقات پلیسی پیش روی بازپرس محسن مدیر روستا در شعبه ششم دادسرای ناحیه عنوان کرد که به 2 تن از دوستان پسرش در ماجرای قتل مظنون است.

 

قتل تاجر ایرانی در فیلیپین بدست دو ایرانی + عکس

 

مادر رضا درباره جزییات بیشتر این حادثه گفت: پسرم لیسانس زبان انگلیسی را در ایران گرفته بود و پس از آن مدرک مهندسی اش را از کشور کانادا گرفت و سپس از کانادا به مالزی رفت تا کار تجارت را انجام دهد.

 

وی افزود: پسرم حدود 5 سال به تنهایی در منطقه مانیل کشور فلیپین زندگی می کرد و در کار ساخت و ساز مشغول بود وهر روز با هم در تماس بودیم و آخرین بار که با او صحبت کردم شنیدم که 2 تن از دوستان ایرانی اش قصد دارند زمین بزرگی را در نزدیکی ساحل به او نشان دهند که پسرم با سرمایه گذاری در آنجا یک هتل یا رستوران راه اندازی کند.

 

قتل تاجر ایرانی در فیلیپین بدست دو ایرانی + عکس

 

مادر رضا ادامه داد: پس از کشته شدن پسرم از ماموران پلیس فلیپین شنیدم که پسرم در همان ساحلی که با 2 مرد ایرانی قرار ملاقات داشته سوار بر ون سفید رنگی بوده است که پس از آن پسرم با 4 گلوله به قتل رسیده است و قاتلان با خالی کردن جیبش مدارک همراهش را با خود برده و سپس به خانه پسرم رفته اند و همه مدارکش را از داخل گاوصندوق به سرقت  برده اند و نمی دانم عاملان جنایت چه مقدار از پولهای پسرم را از حسابش برداشت کرده اند.

 

در این مرحله بازپرس مدیر روستا با توجه به اینکه تحقیقات در پرونده نشان از آن دارد که آخرین بار رضا با 2 مظنون پرونده در تماس بوده و پول زیادی برای شروع کار به حساب یکی از مظنونان پرونده واریز کرده است.

 

بنا به این گزارش، بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی تهران دستور دستگیری 2 مظنون پرونده را صادر کرد و تیمی از ماموران پلیس اینترپل برای تحقیقات تکمیلی و دستگیری عاملان جنایت تاجر ایرانی در فلیپین وارد عمل شده اند

 

مطالب مرتبط:

 

پزشک تبریزی متهم به قتل با غذای نذری سمی شد+عکس

 

جنجال قتل مدلینگ اردبیلی سونیا فتحی + عکس