اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

واکنش جبلی و ایرج طهماسب به فوت دنیا فنی زاده+عکس

واکنش جبلی و ایرج طهماسب به فوت دنیا فنی زاده+عکس

واکنش جبلی و ایرج طهماسب به فوت دنیا فنی زاده+عکس

 

دنیا فنی زاده در سن 49 سالگی بر اثر سرطان عضله دست راست در بیمارستانی در تهران درگذشت . وی عروسک گردان کلاه قرمزی و بسیاری از عروسکهای معروف و خاطره ساز بود . به گزارش ایران ناز حمید جبلی صدا پیشه کلاه قرمزی و ایرج طهماسب آقای مجری ، همکاران دنیا فنی زاده به فوت دنیا فنی زاده  واکنش نشان دادند . ایرج طهماسب و حمید جبلی در پیام مشترک درگذشت دنیا فنی‌زاده را تسلیت گفتند.در متن پیام این دو هنرمند که آمده است:

واکنش جبلی و ایرج طهماسب به فوت دنیا فنی زاده+عکس

«روزی که خداوند مهربان انسان نازنینی به نام دنیا فنی زاده را سر راه ما قرار داد، تا با همکاری او عروسکی دوست داشتنی و شیرین خلق شود، فکر نمی‌کردیم به این زودی او را از دست بدهیم. اما از آن جا که مالک اصلی انسان، خداوند مهربان است، اشک‌های خود را پاک می‌کنیم و به این اندوهِ بزرگ تسلیم می‌شویم.

 

دنیا فنی‌زاده روش فرشته‌ها را در پیش گرفت. شریف و نجیب، با مهارتی مثال زدنی در حرفه و شغلِ خود و بی‌هیچ چشم داشتی کار کرد. پشت عروسک‌ها خود را پنهان کرد تا به ما آموزش دهد که می‌توان کار خوب انجام داد و دیده نشد.

 

عشق عجیبی به کودکان و دنیای آن‌ها داشت و همواره لبخند کودکان او را شاداب می‌کرد. شاید هیچ کودکی او را نشناسد، اما تاثیر او بر کودکان تا مدت‌ها باقی خواهد ماند.

 

دنیا فنی زاده، فرزند پرویز فنی زاده همچون پدرش هنرمند، انسان و مهربان بود. هرچه درباره‌اش بگوییم بر میزان اشک‌های خود افزوده‌ایم.

 

روانش شاد و یادش همواره گرامی باد. روح بزرگ و زیبای او قرین رحمت خداوند باشد.»

 

دنیا فنی‌زاده هنرمند تئاتر عروسکی و عروسک‌گردان «کلاه قرمزی» که از سرطان رنج می‌برد، صبح امروز ۸ دی‌ماه در بیمارستان از دنیا رفت.

 

همچنین ایرج طهماسب در اینستاگرام خود با انتشار صفحه ای سیاه به این اتفاق تلخ واکنش نشان داده است و در این باره نوشته است:

واکنش جبلی و ایرج طهماسب به فوت دنیا فنی زاده+عکس

 

“بیش از ۱۵ سال همکاری و رفاقت با کلاه قرمزی را هرگز و تا هیچ زمانی فراموش نخواهیم کرد امروز آسمان هم برای تو میبارد دنیا عزیز و چه بی تاب است از وقت رفتنت گویی در آسمانها هم برایت اشک میریزنند خوشا بحال بهشتیان که از امروز در کنارت خواهند بود .

 

کلاه قرمزی برای همیشه تنها شد “

 

مطالب مرتبط:

 

تصاویر واکنش هنرمندان به درگذشت دنیا فنی زاده

 

دنیا فنی زاده عروسک گردان کلاه قرمزی درگذشت +عکس

 

رمز موفقیت کلاه قرمزی در چیست

 

پخش کلاه قرمزی 4 در نوروز 1390