عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

نکات جالب برای زنان و مردان

نکات جالب برای زنان و مردان
*هر تولد یک درخت بکارید

روز تولد برای هر فردی یکی از زیباترین روزهای زندگی اش خواهد بود. اگر بتوانید در این روز به یک عادت خوب دست پیدا کنید بسیار زیباتر نیز می شود. سعی کنید هر سال در روز تولدتون یک درخت بکارید. این کار شما نه تنها یک عادت خوب برای شما است بلکه به محیط زیست نیز کمک به سزایی کرده اید.

*هفته ای یک بار از ماشین استفاده نکنید

گاهی اوقات شما در مسیری رفت و آمد دارید که به راحتی می توانید از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنید اما این کار را انجام نمی دهید. حداقل برای یک بار در هفته از خودرو خودتان استفاده نکنید. این کار شاید بدون استفاده به نظر برسد اما هم از بار ترافیک کاسته می شود و هم می تواند الگویی برای دیگران نیز باشد. همچنین شما می توانید اینگونه در مصرف سوخت نیز صرفه جویی کنید.

*جمعه ها تکنولوژی را بیخیال شوید

بیشتر روز در محل کار یا در خانه با کامپیوتر و موبایل و دیگر وسایل تکنولوژیک در ارتباط هستید وحداقل جمعه از این وسایل دست بکشید. روزهای تعطیل موبایلتان را خاموش کنید و سعی کنید زمان بیشتری را در کنار خانواده صرف کنید. این کار در ابتدا بسیار سخت خواهد بود اما بعد از مدتی به یک عادت بسیار خوب برای شما تبدیل می شود.

*بیشتر بخندید

خنده برای بسیاری از مشکلات یک درمان مناسب است. سعی کنید بیش از پیش به مشکلاتتان بخندید چرا که خنده به شما این امکان را می دهد تا بیشتر تمرکز کنید و بتوانید با بیشتر مشکل ها برخورد مناسب داشته باشید. شاید در برخی از مواقع خندیدن بسیار سخت باشد اما تلاش کنید و هیچوقت آن را فراموش نکنید.