اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

جواهراتی که همه را دیوانه می کند (عکس)

جواهراتی که همه را دیوانه می کند (عکس)
یک طراح جواهرات معروف و قیمتی برای نمایش جواهراتش روش منحصر به فردی را اتخاذ کرده است که همگان را حیرت زده می کند. او جواهرات ساخته شده اش را روی موی سر مدلها به نمایش میگذارد. وی در شصتیمن سالگرد افتتاح موسسه اش در اقدامی مشابه به آنچه در دهه 70 میلادی انجام داده بود یک مدل را برای نمایش جواهرات انتخاب کرد.
 
جواهراتی که همه را دیوانه می کند (عکس)

او در سال 1970 میلادی جواهراتی به ارزش 1 میلیون دلار را روی سر یک مدل معروف به شیوه ای زیبا تزئین کرد و این بار این طراح 75 ساله جواهراتی به قیمت بیش از 500 میلیون دلار را برای این امر انتخاب کرد.مدل معروف " دالیا گانتر" با حضور در این پوستر تبلیغاتی 22 مدل جواهر منحصر به فرد که شامل یک الماس 52.73 قیراطی درخشان زرد رنگ را به نمایش گذاشت.
 
جواهراتی که همه را دیوانه می کند (عکس)

تصویر اصلی  و نمایش جواهر به این سبک ایده آقای " گرامن" بود که توانست در سال 1970 میلادی توجه بین المللی را به خود جلب کرده و باعث ارتقا ونقطه عطفی در تاسیس موسسه اش باشد.پیوند مو ، جواهرات و مدلینگ از علایق این طراح برجسته است که تا امروز نیز به همین شیوه به تبلیغات پرداخته است. این طراح معروف تا کنون جواهرات زیادی را برای خاندان سلطنتی بریتانیا طراحی کرده است.