اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

مردان متوجه این رفتار خانم ها نمی شوند

مردان متوجه این رفتار خانم ها نمی شوند

آیا قرار است مردها تفاوت بین رژلب قرمز شرابی و قرمز گوجه ای را متوجه شوند؟

مردها به جزئیات توجه نمی کنند. البته دلیلش این نیست که همسرتان به شما توجه نمی کند، بلکه مردها نسبت به پیرامون خود دقت نمی کنند. در برابر مردها جبهه نگیرید؛ این یک معجزه است که یک مرد تغییرات کوچک در صورتتان را متوجه شود، شاید هم بتواند بفهمد که لباس آبی که امروز پوشیده اید با لباسی که دفعه قبل پوشیده بودید فرق دارد! در اینجا 15 نکته را می گوییم که نباید انتظار داشته باشید مردها بهشان توجهی کنند.

1. یک کیف پول جدید. این شبیه همان کیف قبلی تان است که پولهایتان را درونش می گذاشتید، البته مگر اینکه رنگ متفاوتی داشته باشد. تنها چیزی که ما مردها می دانیم این است که همه کیف ها شبیه هم هستند!

2. کفش های جدید. ما اصلا به قسمت پایینی پاهای هیچ آدمی نگاه نمی کنیم. این یک حقیقت است.

3. پاهای شیو شده یا شیو نشده. مگر اینکه شکل مردها باشید تا ما متوجه شویم! و در این صورت هم بهتان نمی گوییم که پاهایتان کمی ته ریش دارد!

4. شمع های جدید. بخشی از مغز ما کاری می کند پروسه شمع سازی را از یاد ببریم. اگر ما را به مغازه شمع فروشی می برید، ما فقط بیکار و علاف می گردیم. اصلا هیچ راهی وجود ندارد که بتوانید فرق بین وانیلی، وانیل فرانسوی و کاپ کیک وانیلی را بهمان بگویید.

5. سلولیت. همه آدمها نسبت به بدن خود حساس تر از دیگران هستند. من که فکر نمی کنم تابحال سلولیت دیده باشم، اما اگر می خواهید از یک نفر بپرسم.

6. رژگونه. ما اصلا نمی دانیم رژگونه چی هست! پس چگونه از ما توقع دارید وقتی آنرا عوض کردید بفهمیم؟

7. بدون آرایش بیرون رفتن. زن ها هرگز باور نمی کنند، اما ما گاهی اوقات اصلا توجه نمی کنیم که شما آرایش کرده اید یا نه. واقعا اینگونه است. و بعد به خاطر دروغگویی باید تنبیه بشویم. این یکی از بزرگ ترین رازهای زندگی است.

8. موی گربه روی لباس هایتان. این هم مستلزم این است که به جزئیات توجه کنیم.

9. مدل موی جدید. مگر اینکه موهایتان را از ته بتراشید، در غیر این صورت متوجه نمی شویم که موهایتان را نیم اینچ کوتاه تر کرده اید.

10. های لایت. به نظر ما عادی است که همیشه چند رشته موی رنگی لابلای موهایتان باشد. پس قبل از اینکه از بی توجهی ما ناراحت بشوید خودتان تغییرات را بهمان بگویید.

11. عینک جدید. متاسفانه باید بگوییم همه عینک ها شبیه هم هستند.

12. حلقه های زیر چشم. ما مردها نمی توانیم بفهمیم که چشمتان پف کرده یا خسته است. ایا به نظرتان این یک نکته منفی است؟

13. رنگ جدید رژلب تان.گوش دهید، از نظر ما تنها یک رنگ برای رژ وجود دارد و آن هم قرمز است. ما بقیه رنگ ها را نمی شناسیم!

14. شلوار جین جدید. ما حتی فرق شلوار جین های خودمان را هم نمی دانیم چه برسد به شلوارهای شما!

15. اضافه کردن وسایل دکوری به اتاقتان. شاید بعد از 20 دقیقه متوجه بشویم که کاناپه جدیدی خریده اید! اما اینکه متوجه بشویم چند مجسمه یا گلدان به دکوراسیون اتاق اضافه کرده اید اصلا و ابدا!