عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

پروژه جدید و متفاوت شرکت مایکروسافت

پروژه جدید و متفاوت شرکت مایکروسافت

پروژه جدید و متفاوت شرکت مایکروسافت

 

به گزارش ایران ناز این وبسایت توسط API تشخیص چهره‌ای کار می‌کند که مایکروسافت اخیرا آن را در کنفرانس Build ۲۰۱۵ معرفی نموده است. این API به توسعه دهندگان این امکان را می‌دهد تا یک تصویر را مورد تحلیل قرار دهند و همزمان با تشخیص چهره ، امکانات مختلف را بر روی آن پیاده سازی کنند.

 

این سرویس از یک پایگاه داده غنی استفاده می‌کند که در آن چهره‌هایی که سن آن‌ها مشخص است، ذخیره شده‌اند. سایت How Old Do I Look بر پایه همین اطلاعات، سعی می‌کند تا سن و جنسیت شما را نیز حدس بزند.

 

در ساعات گذشته خبر این سایت به شدت در اینترنت پخش شده و کاربران زیادی نسبت به استفاده علاقه نشان داده‌اند. جالب است بدانید طبق متنی که مایکروسافت در وبلاگش منتشر کرده، سایت How Old Do I Look قرار نبوده تا اینچنین فراگیر شود.

 

گویا مهندسین مایکروسافت تنها در عرض یک روز این سایت را راه اندازی کرده‌اند و برای آزمایش آن، به چند نفر محدود ایمیل فرستاده‌اند. اما ناگهان در توئیتر آدرس این سایت اعلام می‌شود و در عرض تنها چند ساعت ۳۵ هزار کاربر، عکس‌های خود را در آن آپلود می‌کنند.

 

با ذکر اینکه مایکروسافت در مدت زمانی محدود این سایت را راه اندازی کرده است، باید اشاره کنیم که دقت How Old Do I Look چندان بالا نیست و معمولا سن‌ها را به اشتباه تخمین می‌زند.شما می‌توانید هم اکنون با مراجعه به این وبسایت، تصاویر خود را آپلود کنید و عملکرد آن را مشاهده نمایید.