اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

راه اندازی کمپین عموپورنگ برای کودکان غزه

راه اندازی کمپین عموپورنگ برای کودکان غزه

نشست کمپین عمو پورنگ با هدف حمایت از حقوق کودکان غزه و شعار «آرزوی کودکان دنیا برای بچه‌های غزه؛ آینده آرام، بدون بمب و محاصره» صبح امروز در تالار آمفی‌تئاتر شبکه دو برگزار شد. عمو پورنگ  گفت:  اولین قربانی در دوران جنگ در همه نقاط دنیا  کودکانی هستند که با واژه جنگ و بمب آشنایی ندارند . به عنوان یک انسان و به دور از لغات و عقاید و نژاد ضرورت دارد که قدمی برداریم و اعلام کنیم که با کشتار کودکان در هر نقطه‌ای از دنیا به خصوص غزه مخالفیم و این کمپین یکی از آن حرکاتی است که باید انجام شود.

وی ادامه داد: همواره در این هدف گام بر می‌داریم که آرزوی ما آینده‌ای آرام، بدون بمب و محاصره برای کودکان دنیا خواهد بود و من به عنوان یک انسان و با توجه به شناخت کودک احساس می‌کنم که کودکان جدای از هر نوع جنگ پاک و بی آلایش هستند.

عمو پورنگ  گفت: کمپین عمو پورنگ تحت عنوان “کودکان برای کودکان” به هنرمندان، ورزشکاران، سیاستمداران و … راه‌اندازی شد که سعی می‌کنیم تا قدمی کوچک در حمایت از کودکان مظلوم بویژه غزه برداریم و آن را جهانی کنیم.

وی ادامه داد : هدف از تشکیل این کمپین، جذب مشارکت مردمی و جمع‌ آوری امضاهای معتبر برای حمایت از کودکان جنگ در همه جای دنیا است و این اقدامات هرگز دیر نیست و باید ادامه یابد.
نشانی کمپین حمایت از کودکان غزه  gaza2014.ir در داخل کشور و gazachildren.com در خارج است .