اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

آزمون جالب یک زن برای سنجش علاقه همسرش

آزمون جالب یک زن برای سنجش علاقه همسرش
پلیس اسپانیا از بازداشت یک زن به جرم کشیدن نقشه ربایش خود به منظور آزمودن همسر خبر داد.

به گزارش مهر به نقل از دیلی تلگراف، این زن با هدف آزمایش شوهر نقشه ربوده شدن خود را کشیده بود و هدف وی از این کار آن بود که بداند آیا شوهرش حاضر است برای آزادی وی 20 هزار یورو بپردازد یا خیر.

برای این کار، این زن در ابتدا تصویری از خود را که در حالت دست و پا بسته وی را نشان می داد برای شوهر خود ارسال کرد و در مرحله بعد همسر این زن تماسی تلفنی از یک فرد ناشناس داشت که خود را آدم ربا معرفی می کرد.

پس از آن همسر این زن، یک پیامک دریافت کرد که در آن عنوان شده برای آزادی همسر خود باید مبلغ 20 هزار یورو به آدم ربایان بپردازد.

در پی مراجعه این مرد به پلیس اسپانیا، تحقیقاتی درباره این زن آغاز شد و پلیس اتومبیل وی را در نزدیکی یک فروشگاه در شهر "گاندیا" واقع در سواحل دریای مدیترانه مشاهده کرد.

نیروهای پلبیس در آن زمان پیامی را با این مضمون مخابره کردند: بر اساس گزارش های ما این زن که تنها سفر کرده و در سلامت کامل به سر می برد قربانی یک آدم ربایی است.

در مرحله بعد پلیس خودروی این زن را متوقف کرد و وقتی او را مورد بازجویی قرار داد. وی اعلام کرد که صبح همان روز توسط آدم ربایان آزاد شده اما در تحقیقات بعدی این زن دچار تناقض گویی شد و پلیس حقیقت ماجرا را کشف کرد.

به گزارش دیلی تلگراف، ماجرای آدم ربائیهای دروغین در اسپانیا دارای سابقه است بطوری که در یک مورد از آنها یک زن در سال 2008 به جرم ارائه نمایشی دروغین درباره ربوده شدن فرزندان خود به سه سال و نیم زندان محکوم شد.