عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

بازگشت 2 مجری مشهور سیما به تلویزیون

بازگشت 2 مجری مشهور سیما به تلویزیون
آخرین اجرای احسان علیخانی مربوط به برنامه‌ی «ماه عسل» است و فرزاد حسنی هم دو یا سه سال است به عنوان مجری در تلویزیون حضور نداشته است. نوروز بهانه‌ی خوبی است تا این افراد به تلویزیون برگردند.
پیام ابراهیم‌پور درباره‌ی ممنوعیت حضور بازیگران در اجرای برنامه‌های تلویزیونی كه به تازگی از سوی معاونت سیما اعلام شده است، گفت: مجریان تلویزیون از این تصمیم استقبال كردند.
به گزارش ایسنا، این تهیه‌كننده و مجری تلویزیون عنوان كرد: در جلسه‌ای كه روز پنج‌شنبه با معاون سیما داشتیم، پس از اعلام این خبر، مجریان تلویزیون استقبال زیادی از این تصمیم به عمل آوردند و برای مدت چند دقیقه دارابی ـ معاون سیما ـ را مورد تشویق قرار دادند.
وی ادامه داد: حضور بازیگران در اجرا، مساله‌ای است كه زیاد اتفاق می‌افتد؛ فرزاد حسنی و احسان علیخانی مجریان خوبی هستند، اما در شب سال تحویل به خاطر جذب مخاطب افرادی مثل محمدرضا فروتن و امین حیایی را به تلویزیون می‌آورند.
ابراهیم‌پور كه پیش از این اجرای برنامه «ماه عسل» را بر عهده داشته، خاطرنشان كرد: در حال حاضر نیز شایعه شده كه قرار است مجری برنامه‌ی نوروزی شبكه‌ی سه یكی از بازیگران به همراه همسرش باشد. هر شغلی صنف مخصوص به خودش را دارد. اگر قرار است از بازیگران برای اجرا استفاده شود، بهتر است در برنامه‌هایی مثل اختتامیه‌ی جشنواره‌ی فیلم فجر باشد.
این مجری سیما افزود: طبیعی است كه اصرار داشته باشیم تلویزیون از مجری‌های خودش برای اجرا استفاده كند. این یك سفره است كه بچه‌های خودش را دارد، اما دیگران می‌توانند مهمان آن باشند. بازیگران برای مهمان یك برنامه‌ بودن خوب هستند و حتما باید باشند، اما حضورشان در اجرا لزومی ندارد.
وی یاد‌آور شد: آخرین اجرای احسان علیخانی مربوط به برنامه‌ی «ماه عسل» است و فرزاد حسنی هم دو یا سه سال است به عنوان مجری در تلویزیون حضور نداشته است. نوروز بهانه‌ی خوبی است تا این افراد به تلویزیون برگردند.
پیام ابراهیم‌پور تاكید كرد: دكتر دارابی جسارت به خرج داد تا حضور بازیگران در اجرا را ممنوع كند. باید منتظر بمانیم و ببینیم این تصمیم چگونه اجرا می‌شود. معاون صدا درجلسه‌ای كه داشتیم گفته بود هیچ كس ممنوعیتی برای حضور در تلویزیون ندارد و همه‌ی ما اعضای یك خانواده‌ هستیم.