اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

هزینه باور نکردنی مردی اماراتی برای شهرت +عکس

مجموعه : مجله خبری روز
هزینه باور نکردنی مردی اماراتی برای شهرت +عکس
"شیخ حمد بن حمدان آل نهیان " از اعضای خاندان سلطنتی امارات عربی متحده با صرف هزینه‌ای میلیاردی نام خود را بر سواحل جزیره‌ای كه صاحب آن است، حك كرده است به نحوی كه این نام از آسمان نیز دیده شود.
"شیخ حمد بن حمدان آل نهیان " از اعضای خاندان سلطنتی امارات عربی متحده و میلیاردر اماراتی با صرف هزینه‌ای میلیاردی نام خود را بر سواحل جزیره‌ای كه صاحب آن است، حك كرده است.
بنا بر این گزارش، این تصویر حك شده آنقدر بزرگ است كه حروف آن كه به زبان انگلیسی نوشته شده است، بخوبی از فضا قابل مشاهده است. حروف نام "حمد " كه به صورت "HAMAD " روی سواحل جزیره "فطیسی " در نزدیكی ابوظبی حك شده است، حدود 3.5 كیلومتر (2 مایل) طول دارد.

بر اساس این گزارش، تا این لحظه هیچ توضیحی برای انجام این كار ارائه نشده است، اما سه حرف نخست این اسم كانالی برای ورود آب رودخانه به دریا به حساب می‌آید.

 
هزینه باور نکردنی مردی اماراتی برای شهرت +عکس

تصویر حك شده نام میلیاردر اماراتی

البته هنوز مشخص نیست كه این كانال‌ها قرار است واقعا به عنوان مسیر آب رودخانه به دریا مورد استفاده قرار گیرد و یا صرفا به دلیل اطمینان از اینكه محو نخواهند شد، به این صورت درست شده اند.
شیخ حمد بن حمدان آل نهیان میلیاردر بسیار ثروتمند اماراتی است كه صاحب خودروی "بوگاتی " به عنوان گران‌قیمت‌ترین اتومبیل جهان در حال حاضر به ارزش 2.4 میلیون دلار است. وی همچنین بزرگترین كامیون در جهان را نیز خریداری كرده است. این كامیون 64 برابر اندازه كامیون‌های معمولی است كه یك آپارتمان كامل را در خود جای داده است.