لوازم آرایشی

لوازم آرایشی

دکترجمیلیان متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ تخصصی جراحی ارتودنسی

بلیط هواپیما

دکترجمیلیان متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ تخصصی جراحی ارتودنسی

بلیط هواپیما

دلیل بیهوشی بازیكنان تیم استقلال اهواز

مجموعه : مجله خبری روز
دلیل بیهوشی بازیكنان تیم استقلال اهواز
مدیرعامل باشگاه استقلال اهواز تاكید كرد: علت بیهوش شدن بازیكنان ما پس از مسابقه غیرت و حمیت آنها بود، نه دوپینگ.

"شهرام شفیع زاده" گفت : اینكه دو بازیكن استقلال اهواز پس از بازی مقابل فولاد بیهوش شدند ناشی از غیرت و حمیت آنهاست ؛ چون قبل از این بازی به همه بازیكنان تیم واكسن آنفولانزا زدیم و این واكسن درست قبل از بازی آثار خود را نشان داد و دو بازیكن ما با وجود بیماری به میدان رفتند كه در نهایت بیهوش و به بیمارستان منتقل شدند .

مدیر عامل باشگاه استقلال اهواز با انتقاد شدید از اظهارات جلالی پس از بازی مقابل فولاد افزود: سرمربی فولاد به بازیكنان ما تهمت زده و دو بازیكن استقلال اهواز به دادسرا شكایت كرده اند ولی باشگاه از مجید جلالی شكایت نكرده است .

"شهرام شفیع زاده" تصریح كرد : كسی حق ندارد بدون دلیل به بازیكنان تیم مقابل تهمت بزند و این كار خلاف واقعیت است .

وی افزود: ما شكایت خود را از پزشك فولاد به كمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ارائه كرده ایم. حرف نسنجیده ای كه آقایان مطرح كردند سبب شد بین هواداران استقلال اهواز و فولاد خوزستان درگیری به وجود آید.

مدیرعامل باشگاه استقلال اهواز با بیان اینكه همیشه در تلاش بوده است كه هواداران دو تیم را به هم نزدیك كند، ادامه داد: این همه تلاش، با صحبت های بدون فكر این آقایان به هدر رفت. گناه هواداران فولاد و استقلال اهواز چیست كه باید به جان هم بیفتند؟

وی گفت : آرش افشین بازیكن تیم فولاد بازیكنی جوان است كه در بازی های این تیم دوندگی بالایی دارد آیا درست است كه من اعلام كنم این دوندگی ناشی از دوپینگ است ؟ این بازیكن جوان است و می تواند این گونه بازی كند .