اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

كنسرت علیزاده، كلهر و نوربخش در آمریكا و اروپا

مجموعه : مجله خبری روز
كنسرت علیزاده، كلهر و نوربخش در آمریكا و اروپا
به گزارش خراسان ، حسین علیزاده، كیهان كلهر و حمیدرضا نوربخش از استادان موسیقی ایران به همراه نوازندگانی همچون مجید خلج، پژهام اخواص، سیامك آقایی، روزبه رحیمی، نیما علیزاده، علیرضا حسینی و سیامك جهانگیری به اجرای بداهه‌نوازی و آثاری از موسیقی ایران در چند شهر ایالات متحده ، هلند، بلژیك و فرانسه خواهند پرداخت.
 
روز شنبه، 16 ژانویه 2010 (26 دی)، كیهان كلهر به همراه مجید خلج به اجرای بداهه‌نوازی در سالن تئاتر ژیمناس در شهر پاریس پایتخت فرانسه خواهند پرداخت.روز چهارشنبه، 10 فوریه (21 بهمن) حسین علیزاده و كیهان كلهر از اساتید موسیقی ایرانی در سالن كنسرت والت‌دیسنی شهر لس‌آنجلس به بداهه‌نوازی می‌پردازند. بنابراین گزارش، در ادامه این برنامه‌ها حمیدرضا نوربخش با صدای خود و سایر نوازندگان ، علیزاده و كلهر را روز شنبه 13 فوریه 2010 (24 بهمن‌ماه) در تالار زلرباخ دانشگاه بركلی كه تاكنون میزبان بسیاری از بزرگان موسیقی جهان بوده است، همراهی خواهند كرد.
 
این برنامه روز یكشنبه 14 فوریه 2010 (25 بهمن‌) نیز در مركز هنرهای مونتالوو (Montalvo) واقع در ایالت كالیفرنیای آمریكا با اجرای آثاری از موسیقی ایران برگزار خواهد شد.همچنین روز شنبه، 20 فوریه 2010 (1 اسفند) موزه هنر شهر كلیولند میزبان این گروه خواهد بود. این گزارش می‌افزاید: علیزاده، كلهر و خلج در ادامه این تور، به شهر آمستردام هلند خواهند رفت و روز یكشنبه، 2 می 2010 (11 اسفند) در سالن تئاتر تروپن به اجرای بداهه‌نوازی در موسیقی ایرانی خواهند پرداخت.
 
این اساتید موسیقی ایرانی روز جمعه، 7 می 2010 (16 اسفند)در زودرپرشیوز واقع در آنت‌ورپ بلژیك برنامه‌شان را ادامه خواهند داد و 9 می 2010 (18 اسفند) در شهر پاریس پایتخت فرانسه بداهه‌نوازی می‌كنند. حسین علیزاده نوازنده تار و سه‌تار، كیهان كلهر نوازنده كمانچه، حمیدرضا نوربخش خواننده و مجید خلج نوازنده تمبك، از جمله اساتید به‌نام موسیقی ایرانی هستند.