عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

بلیط هواپیما

بلیط هواپیما

SMS دیداری هم راه اندازی شد

SMS دیداری هم راه اندازی شد
با این نرم افزار هنگام SMS منظره روبروی خود را با صفحه موبایل تماشا می کنید!

دو برنامه نویس ایتالیایی نرم افزاری را توسعه داده اند که نمایشگر تلفن همراه را شفاف می کند و به کاربر اجازه می دهد که در زمان نوشتن "اس. ام. اس" منظره روبروی خود را از داخل نمایشگر مشاهده کند.

به گزارش خبرگزاری مهر، این دو برنامه نویس که "توزئو و وینچنزو بونفیلیو" نام دارند نسخه بتای این نرم افزار را برای آزمایش توسط کاربران سیستم عامل "آندروئید" گوگل در وب قرار داده اند.

این نرم افزار که SeeMS (سیستم اس. ام. اس دیداری) نام دارد از سوی شرکت Creative Commons به صورت منابع باز (open source) ارائه شده و قادر است تلفن همراه را به یک دستگاه شفاف تبدیل کند.

این سیستم زمانی که کاربر درحال قدم زدن در خیابان، آشپزی و یا کار است به وی اجازه می دهد که به راحتی و بدون برخورد با موانع مقابل، به "اس. ام. اس" خود پاسخ دهد.

یکی از این برنامه نویسان در این خصوص توضیح داد: "اگر من درحالی که مشغول نوشتن یک اس. ام. اس هستم بتوانم ببینم که کجا می روم می توانم از برخورد با مردم اجتناب کنم."

براساس گزارش wired، به محض فعال کردن این نرم افزار، روی نمایشگر تلفن همراه، متنی که کاربر درحال خواندن و یا نوشتن است دیده می شود و همزمان کاربر می تواند چیزها و اشخاصی را که درحال حرکت در سر راهش قرار می گیرند از طریق دوربین موبایل مشاهده کند.

این ایده پردازان بر روی سایت خود نوشته اند:
 
"شاید چیزی که درمورد نرم افزار ما در برخی از وبلاگها نوشته شده است سوء تفاهمهایی را ایجاد کرده باشد. در حقیقت ما هرگز نگفته ایم که SeeMS ایجاد شده است تا کاربران بتوانند به راحتی در زمان رانندگی اس. ام. اس ارسال کنند. ما این نرم افزار را برای کسانی ابداع کرده ایم که مشغول پیاده روی هستند و یا تلویزیون تماشا می کنند و همزمان می خواهند یک اس. ام. اس بنویسند. بنابراین از همه خواهشمندیم که هرگز در زمان رانندگی از این برنامه استفاده نکنید."