عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

دکترجمیلیان متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ تخصصی جراحی ارتودنسی

بلیط هواپیما

دکترجمیلیان متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ تخصصی جراحی ارتودنسی

بلیط هواپیما

طرز تهیه سالاد مرغ خوشمزه

طرز تهیه سالاد مرغ خوشمزه
پخت و تهیه بعضی‌ از غذاها به زمان و حوصله زیادی نیاز دارد، ولی انواع مختلفی از غذاها خیلی سریع آماده می‌شود. سالاد مرغ هم یكی از این غذاهاست كه هم زود و سریع حاضر و آماده خواهد شد و هم سرشار از خاصیت است. این سالاد را می‌توانید به عنوان ناهار، شام یا عصرانه و حتی همراه با نان مانند ساندویچ میل كنید.

مواد لازم :


گوشت مرغ پخته و خرد شده : ۴ فنجان
 سس مایونز : یك فنجان
 پودر پاپریكا : یك قاشق چایخوری
كرفس یا فلفل سبز دلمه ای خرد شده : یك فنجان
پیازچه : دو عدد
فلفل دلمهای سبز خرد شده : نصف فنجان
گردوی خرد شده، نمك و فلفل به مقدار دلخواه

طرز تهیه :


ابتدا مرغ را بپزید و آن را به قطعات كوچك خرد كنید. البته لازم نیست حتما مرغ تازهای را آماده كنید، یعنی اگر از غذای شب قبل مقداری مرغ پخته باقی مانده باشد هم میتوانید در تهیه این سالاد به كار ببرید.سپس در یك كاسه مناسب، سس مایونز، پودر پاپریكا و نمك را باهم مخلوط كنید.

حالا نوبت به سبزیجات می رسد كه باید كرفس ها و فلفل دلمهای را خرد كنید و همراه پیازچه هایی كه حلقه حلقه و خرد كرده اید داخل كاسه بریزید.پس از آن، نوبت گردوهایی است كه خرد كرده اید و آنها را هم به سالاد اضافه كنید.در آخرین مرحله هم گوشت مرغ را داخل بقیه مواد بریزید. حالا مقداری فلفل سیاه هم روی سالاد بریزد و تمام مواد را بخوبی باهم مخلوط كنید.

سالاد را باید بخوبی هم بزنید تا همه مواد با هم مخلوط شود.بهتر است حدود یك ساعت به این سالاد زمان بدهید تا مواد باهم مخلوط شود و طعم بهتری بگیرد.این سالاد خوشمزه نه تنها به راحتی تهیه می شود و خیلی دردسر ندارد، بلكه به دلیل وجود سبزیجات و همچنین مغز گردو سرشار از خاصیت است.