اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

دو نکته ی بسیار جالب درباره ی مو ها

دو نکته ی بسیار جالب درباره ی مو ها
من موهای خاکستری‌ام را بسیار دوست دارم

بسیاری از خانم‌ها در سنین جوانی با سفیدشدن موهای خود مواجه می‌شوند. اما اگر کمی اعتماد به نفس داشته باشند، درمی‌یابند که حتی خاکستری شدن موها هم اتفاق بدی نیست و بدون آنکه هزینه‌ای کنید موها به حالت سایه روشن درمی‌آیند.

 
سفید شدن موها به دلیل بی‌رنگ شدن آنها گاه باعث پیرتر به نظر رسیدن می‌شود، ولی می‌توان با استفاده از برخی روش‌ها به چهره گرما و جوانی بیشتری داد. معمولاً موها یک‌شبه سفید نمی‌شوند و این اتفاق در طول چند سال رخ می‌دهد؛ بنابراین می‌توان برخی قسمت‌های موها را انتخاب و آنها را کمی تیره کرد تا موها به صورت‌ لایت در آیند و جذابیت بیشتری داشته باشند.

موهای خاکستری تن خاکستری دارند و آنقدر روشن هستند که به رنگ برنج در‌می‌آیند. با استفاده از شامپوی رنگ می‌توان به موها کمی تن بنفش داد و سردی و گرفتگی رنگ موها را خنثی کرد. موهای خاکستری معمولا رطوبت کمتری دارند؛ بنابراین باید از محصولات مرطوب کننده و چرب کننده مو برای رساندن مواد مغذی به آنها استفاده نمود.

زیبا، جوان و شگفت‌انگیز

افرادی که موهای خوبی دارند، معمولاً هر روز به آنها شامپو می‌زنند و خیال‌شان راحت است که موهای‌شان آسیب نمی‌بیند؛ اما بیش از اندازه شامپو زدن باعث از بین رفتن چربی طبیعی موها می‌شود. این کار باید یک روز در میان انجام شود و بعد از آن به موها نرم‌کننده زد. شامپوهای خشک باعث از بین رفتن بیشتر چربی موها و کاهش رطوبت آنها می‌شود و فقط افرادی که موهای بسیار چرب دارند باید از آنها استفاده کنند.کمی از موهای جلوی پیشانی را روی آن بریزید تا جوان‌‌تر به نظر برسید.

 
حتی اگر خیلی‌ها هم مخالف این مسأله باشند باز هم توجهی به آنها نکنید؛ چرا که با این‌کار چند سال جوان می‌شوید. برای آنکه همیشه موهای نرم و جذابی داشته باشید، از سرم مو در حالی‌که هنوز موها مرطوب هستند، استفاده کنید. اگر موهای معمولی دارید، می‌توانید از موس‌های حجم دهنده استفاده کنید و آنها را از ریشه به انتهای موها بکشید. اگر موهای‌تان بیش از حد کلفت و ضخیم است از اسپری حجم‌دهنده استفاده کنید و بدون استفاده از شانه و فقط با نوک انگشتان آنها را شانه بزنید خوب است.