اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

زایمان مخفیانه دختری 14 ساله در حمام خانه! (عکس)

مجموعه : مجله خبری روز
زایمان مخفیانه دختری 14 ساله در حمام خانه! (عکس)
این دختر خانم نوجوان که باردار بوده و حاملگی خود را از همه پنهان کرده بود، بصورت مخفیانه و در شرایطی سخت در حمام خانه زایمان کرد! به گزارش ایران ناز این خبر در حالی جنجالی شد که وی نوزادش را که یک پسر بود خفه کرده و در یک جعبه کفش پنهان کرد. کسیدی گودیسون ۱۴ ساله پس از دستگیری به عنوان یک قاتل درجه یک محاکمه خواهد شد،او متهم است که فرزند خود را به قتل رسانده است.
 
زایمان مخفیانه دختری 14 ساله در حمام خانه! (عکس)
داستان وحشتناک او همه را شگفت زده کرده است اینکه او چگونه توانسته است ماهها بارداری خود را از همه مخفی کند گفته میشود هرساله ۷۵۰ هزار نوجوان امریکایی دچار بارداری ناخواسته و پنهانی میشوند. این دختر زمانی که دچار درد زایمان شد به جای درخواست کمک به تنهایی اقدام به وضع حمل کرد و سعی کرد با استفاده از قرار دادن حوله ای بین دندانهایش و چسب زدن بر دهان مانع از فریاد زدن خود شود.
او بند ناف بچه را با یک قیچی بریده و بعد از به دنیا آمدن بچه اش او را خفه کرده و بدنش را دریک جعبه کفش در کمدش قرار داد.او میگوید علت اینکار ترس از عکس العمل مادرش بوده است. سه روز بعد از این حادثه زمانیکه مادرش در حال تمییز کردن اتاق بود متوجه جعبه کفش شد و زمانیکه جسد یک نوزاد را در آن دید با پلیس تماس گرفت و اینجا بود که دست این دختر رو شد.
 
زایمان مخفیانه دختری 14 ساله در حمام خانه! (عکس)
مادر این دختر میگوید یکبار به وضعیت ظاهری او شک کردم اما وقتی از او تست بارداری گرفتم جواب آزمایش منفی بود و تعجب میکنم که این دختر چگونه توانسته است با این شرایط سخت و به تنهایی وضع حمل کند.