اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

دختر زیبایی که به تمام آرزوهایش خواهد رسید! (عکس)

دختر زیبایی که به تمام آرزوهایش خواهد رسید! (عکس)
دختری به نام تالیا کاستلانو که 13 سال دارد و اهل اورلاندو-فلوریدا است دچار نوعی سرطان مهلک است. وی تاکنون بخاطر ویدئوهایی که از آرایش های صورت خود در شبکه های اجتماعی منتشر کرده بود تا نشان دهد هنوز هم امید به زندگی داشته و میتواند خود را زیبا کند، با بازدید بیش از 39 میلیون نفر به شهرت رسیده بود.
 
یکی از آرزوهای تالیا آن بود که آنقدر دختر مشهوری شود که عکس او بر روی جلد مجلات قرار گیرد و به این آرزو رسید و اکنون به یکی دیگر از آرزوهایش نیز رسیده و تبدیل به یک طراح مد شد و می خواهد مجموعه پوشاکی برای نوجوانان را با طراحی از لس آنجلس به نام اربانا چاپا راه اندازی کند. آن دو اوایل این ماه با یکدیگر ملاقات کرده تا درباره جزئیات خط تولید این مجموعه و ارائه آن تا چند هفته آتی صحبت کنند.
 
دختر زیبایی که به تمام آرزوهایش خواهد رسید! (عکس)
 
به گزارش ایران ناز خانم چاپا که خودش خط تولید پوشاک زنانه دارد، تصمیم گرفت تا با کمک کردن به تالیا رویای طراح مد شدن وی را جامه عمل بپوشاند. خانم چاپا به فلوریدا سفر کرد تا با تالیا در بیمارستان کودکان اورلاندو ملاقات کرده و ایده های طراحی او را به عرصه تولید درآورد. اولین بار در سال 2007 و در سن 7 سالگی برای تالیا تشخیص سرطان نوروبلاستوم دادند، توموری که در بافت های عصبی نوزادان و کودکان رشد میکند.
 
دختر زیبایی که به تمام آرزوهایش خواهد رسید! (عکس)
 
پس از شیمی درمانی، جراحی و پرتوگستری، سرطان او به مدت 1 سال خوب شد ولی دوباره در سال 2008 پزشکان در نزدیکی قلبش سرطان مشاهده کردند. در طول مدت چهار سال او انواع درمان ها را تجربه کرد ولی سرطان در تمام بدنش پخش شده است و سال گذشته پزشکان اعلام کردند که او علاوه بر سرطان نوروبلاستوم ، دچار سرطان خون نیز میباشد.
 
دختر زیبایی که به تمام آرزوهایش خواهد رسید! (عکس)
 
پزشکان پیشنهاد پیوند مغز استخوان را به عنوان یکی دیگر از درمان های ممکن دادند ولی تالیا تصمیم گرفت از یک عمل دردناک دیگر چشم پوشی کرده و از باقی مانده روزهای عمرش لذت ببرد. به گزارش ایران ناز خانم چاپا که خودش در سن 19 سالگی دچار سرطان سینه شده بود و با موفقیت بر این بیماری فائق آمده، تجربه ملاقات با تالیا را فراموش نشدنی توصیف میکند.
 
دختر زیبایی که به تمام آرزوهایش خواهد رسید! (عکس)
 
این دختر 13 ساله از کلاه گیس استفاده نمی کند ، چرا که احساس می کند او را مصنوعی کرده واز خود واقعی اش دور می سازد ، تنها از آرایش استفاده می کند تا اعتماد به نفسش بیشتر شود. پزشکان تابستان سال گذشته ، عمر تالیا را 4 تا 12 ماه برآورد کرده اند.
 
او دریکی از ویدئوهایش گفت: من از سرطان مزیت های زیادی بردم، در شبکه یوتوب محبوب شدم، الهام بخش مردم شدم و مردم مرا شناختند. برای من داشتن سرطان همانند یک سفر ماجراجویی جالب بود. ولی بالاخره هر سفر ماجراجویی پایانی دارد.