اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

توصیه هایی به خانم های باردار

توصیه هایی به خانم های باردار
غذاهایی را که دارای فلفل و سس های تند هستند را کمتر  مصرف کنید .در مصرف مواد قندی، چربی ها و انواع شیرینی ها افراط نكنید بسیار جالب است.سالاد را همراه آب لیمو، آب نارنج آب غوره كم نمك با كمی‌روغن زیتون استفاده كنند. اگر ترجیح می‌دهند همراه سالاد از سس استفاده كنند، بهتر است به جای مایونز كه حاوی مقادیر زیادی چربی است،‌از ماست رقیق شده و آب لیمو استفاده کنند .

در ساعت 5.30 صبح  و قبل از اینکه خانه را ترک کنید : یک موز به همراه یک لیوان آب میوه ، دو عدد تخم مرغ میل کنید .هنگامی که داخل وسیله نقلیه یا مترو هستید بهتر است که یک خوراکی مانند اسنک مصرف کنید .ساعت 10.30 : یک میان وعده سالم مثل ماست یا یک واحد میوه میل کنید .ساعت 12.30 : شیر کاکائو یا شیر مصرف کنید .

معمولا خانم هایی که سرکار می روند و شاغل هستند ساعت ناهاریشان بین ساعت 1 تا دو است پس شما در این ساعت اماده ناهار می شوید .شما می توانید مرغ ، گوشت و وعده های غذایی سالم و مغذی را مصرف کنید البته لازم به ذکر است که  سبزیجات را نباید  فراموش کرد .

برای میان وعده عصر هم می توانید از میوه ، نان های سبوس دار ، بیسگویت سبوبس دار و … استفاده کنیدشام شما نیز باید غذایی سبک باشد که به هنگام خواب اذیت نشوید و بتوانید عمل دم و بازدم راحتی داشته باشید .

توصیه های لازم :


از انواع میوه های تازه و میوه های خشك مانند كشمش، خرما، توت خشك، انجیر خشك، برگه هلو، زردآلو یا آلوی خشك می‌توانند به عنوان میان وعده استفاده كنید