اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

وکیل ملکی، هزینه وکیل ملکی تهران

به تازگی لاغر شده اید حتما بخوانید

به تازگی لاغر شده اید حتما بخوانید
1. بادام
 
بادام حاوی مقادیر زیادی از پروتئین ، چربی و فیبر است. کسانی که طی 24 هفته در رژیم غذایی خود بادام خوردند، موفق به کاهش 18 درصد از وزن خود شدند. این در حالی است که افرادی که اسنک‌های کربوهیدراتی مصرف کرده بودند، فقط 11 درصد وزن کم کردند.

2. سیب
 
سیب در کنار توت فرنگی ، هلو ، پرتقال و گریپ فروت حاوی پکتین (نوعی فیبر) است که تا ساعت‌ها احساس سیری ایجاد می‌کند.
 
3. خرما و یا انبه خشک
 
این 2ماده خوراکی به شیرینی آب نبات و همچنین حاوی ویتامین «سی» و آهن هستند. با توجه به این‌که زمان لازم برای جویدن آن‌ها نیز زیاد است، این موضوع باعث می‌شود که کم بخورید.
 
4. تخم مرغ
 
این ماده همانند بمب پروتئین عمل می‌کند. علاوه بر آن منبع آهن و لسیتین است که برای سلامت مغز بسیار مفید است. اگر نگران کلسترول هستید، از زرده آن استفاده نکنید.
 
5. توت ، انگور و یا موز منجمد
 
میوه‌های منجمد تازه ، لذت بخش و مقوی هستند.
 
6. لوبیا
 
مقدار چربی لوبیا بسیار کم اما از لحاظ پروتئین ، فیبر و آهن بسیار غنی است. وجود این مواد برای کاهش وزن و عضله سازی ضروری است.
 
7. گوشت بدون چربی و ماهی
 
اسید آمینه لوسین که در گوشت، گوشت ماهی و مرغ و همچنین لبنیات وجود دارد، برای پرورش ماهیچه عضلانی و تنظیم هورمون‌ها برای کنترل اشتها و سوزاندن چربی ضروری است.
 
8. جو
 
جو حاوی فیبر قابل حل است که نسبت به جوی غیر قابل حل مدت زمان بیشتری در معده می‌ماند. فیبر قابل حل کمک می‌کند تا کلسترول بد خون در سیستم چرخشی بدن از بین برود.
 
9. روغن زیتون
 
این مواد باعث می‌شود که غذا مدت زمان بیشتری در معده بماند. همچنین روغن‌های اشباع شده باعث کاهش کلسترول بد خون می‌شوند.