اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

ملکه ی زیبایی جذاب دهه ی 50 را بشناسید (عکس)

ملکه ی زیبایی جذاب دهه ی 50 را بشناسید (عکس)
به گزارش ایران ناز:"باربارا مولن" یک بانوی دورگه لهستانی – امریکایی است که در دهه 50 میلادی در زمینه مد فعالیت داشت، او زیباترین و مشهورترین مدل ایام خود به شمار میرفت و دارای بیشترین تصاویر منتشر شده از یک مدل در حرفه مدلینگ میباشد. عکاسان بیشماری برای رسیدن به شهرت او را سوژه تصویربرداری خود قرار دادند.
 
ملکه ی زیبایی جذاب دهه ی 50 را بشناسید (عکس)

زیبایی های طبیعی چهره او به علاوه ژست های زیبا و فریبنده ای که وی برای عکاسی انتخاب میکرد ، در مقابل لنز دوربین های عکاسان تشنه شهرت از او آدم دیگری میساخت. در حال حاضر او سالهاست به همراه همسر خود در سوئیس زندگی میکند. او کارش را به عنوان یک مدل در سن 18 سالگی آغاز کرد و لباسهای یک مزون نامدار نیویورکی را برای مشتریان ثروتمند به نمایش میگذاشت.

به صورت کاملا تصادفی ناشر مجله " ووگ " در آن زمان برای پرو یک لباس که اندازه هیچ یک از مدلهای وی نبود از او استفاده کرد و به این ترتیب او رسما وارد عرصه مد و مدلینگ شد. او میگوید: در زمان فعالیت ما هیچکس از زندگی خصوصی مدلها اطلاعی نداشت و ما زندگی معمولی داشتیم. وی اضافه میکند: ازتبلیغات و پوسترها وعکسهای مدل های امروزی سر در نمی آورم، از مدلهای امروزی فقط بخاطر جاذبه های جنسی استفاده میشود نه نمایش یک طرح  و یا مدل خاص و این دنیای مد را به سمت انحطاط میکشاند.