عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز
دکترجمیلیان متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ تخصصی جراحی ارتودنسی
بلیط هواپیما
دکترجمیلیان متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ تخصصی جراحی ارتودنسی
بلیط هواپیما
دکتر زهرا سعادتی،متخصص جراحی عمومی،لیزر،خدمات زیبایی،هموروئید،شقاق
دکتر زهرا سعادتی،متخصص جراحی عمومی،لیزر،خدمات زیبایی،هموروئید،شقاق

ماجرای توهین بزرگ و جنجالی به لیلا حاتمی

ماجرای توهین بزرگ و جنجالی به لیلا حاتمی

ماجرای توهین به لیلا حاتمی چه بود؟ …

 

حمید رضا نعیمی کارگردان و بازیگر  تئاتر طی هفته‌  ای که گذشت، در نشست رسانه‌ای نمایش «کافه فرانسه» بدون اشاره‌ی مستقیم و نام بردن از لیلا حاتمی گلایه کرد که به عقیده خودش از تئاتر چیزی نمیداند.

 

 

«اگر جرأت دارید بیایید و بازیگر من شوید، مطمئن هستم به آشپزخانه پناه خواهید برد و الحق نقش زنی در آشپزخانه را به خوبی بازی خواهید کرد.»

 

 

نعیمی در آن نشست به گفتن همین کلمات بسنده نکرد و ماجرا را ادامه داد: «اولین مشکل این بازیگر فن بیان است و این در حالی است که ایشان بازیگری در تئاتر را ساده تشخیص دادند، البته این بازیگر سینما حق دارد که چنین سخنی به زبان آورد چرا که تا الان زیردست افرادی چون سمندریان و رفیعی نبوده است. من می‌خواهم تا این بازیگر بیاید و یاد بگیرد که بازی در تئاتر یعنی چه.»

 

 

شاید به نظر برسد این حداکثر صراحتی بوده است که حمید‌رضا نعیمی می‌توانست در مورد این قضیه به خرج بدهد، قضیه‌ای که به نظر می‌رسید جامعه تئاتری کشور را خیلی دلخور کرده بود. اما این کارگردان باسابقه‌ی تئاتر، سقف خودش را هم شکافت و یک سرو گردن بالاتر از گفته‌های قبلی‌اش ایستاده و صریح گویی را ادامه داد و تعجب بسیاری را از این صریح گویی برانگیخت.

 

 

ماجرای توهین بزرگ و جنجالی به لیلا حاتمی

 

 

اما حالا با گذشت حدود یک هفته از نشست نمایش کافه فرانسه  نعیمی در گفتگوی کوتاهی با اشاره به صحبت های خود گفت: خانم لیلا حاتمی بازیگر با ارزش سینما هستند و فیلم‌هایی که ایشان بازی کردند، جزو فیلم‌های مورد علاقه‌ی من است.

 

 

وی ادامه داد: همان‌طور که خیلی از بازیگران تئاتر به اندازه‌ی لیلا حاتمی در تصویر تجربه ندارند، او هم در جایگاهی نیست که بخواهد از بازیگری تئاتر حرف بزند چرا که بازیگری تئاتر کاری بسیار علمی و دشوار می باشد.

 

 

در واقع وقتی ستاره‌های تصویر، به روی صحنه‌ی تئاتر می‌آیند حقیر هستند و باید برایشان دلسوزی کرد.

 

 

همچنین در تئاتر، بازیگران کارهای خارق‌العاده‌ای انجام می‌دهند که هیچ وقت بازیگران تصویر و سینما از عهده‌ی آن بر نمی‌آیند.همه‌ی آن‌ها مقابل دوربین یک اکت را در نماهای متفاوتی بازی می‌کنند و فرصت آزمون و خطا دارند در حالی که تئاتر جاندار و حقیقی می باشد.

 

 

هیچ بعید نیست که طی روزهای آینده، تئاتری‌های دیگر هم به جمع اظهار نظرکنندگان این ماجرا اضافه شوند، اما تا این لحظه که خانم حاتمی هنوز سکوت را نشکسته و شاید هیچ وقت هم این سکوت نشکند.

 

 

باید منتظر بود و دید که آیا لیلا حاتمی در آینده خواهد توانست این دلخوری‌های اهالی تئاتر را برطرف کند یا نه؟

 

X لیزر پوست،جوانسازی پوست،زیبایی اندام،پیکرتراشی و لاغری
Xبستن تبليغ
لیزر پوست،جوانسازی پوست،زیبایی اندام،پیکرتراشی و لاغری