عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز
تورهای خارجی نوروز 98
دکترجمیلیان متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ تخصصی جراحی ارتودنسی
بلیط هواپیما
دکترجمیلیان متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ تخصصی جراحی ارتودنسی
تورهای خارجی نوروز 98
بلیط هواپیما

چرا کلاغ‌ها از تهران رفتند ؟!!

چرا کلاغ‌ها از تهران رفتند ؟!!
دلیل اصلی: آلودگی هوا باعث شد کلاغ‌ها که دویست سال عمر می‌کنند از ترس مرگ زود رس پر بزنند و بروند.

دلیل تاریخی: در تاریخ نشانه‌ای مبنی بر این که کلاغ‌ها از جایی رفته باشند وجود ندارد.

دلیل سیاسی: کوچ کلاغ‌ها یک اقدام کاملا شخصی بوده است اما کلاغ‌ها هر جا که باشند می‌توانند خبرچینی کنند و به هیچ وجه هم نمی‌شود آن ها را فیلتر کرد.

دلیل ادبی: کلاغ‌ها در طول قرن‌ها در ادب فارسی یا صابون اعلا خورده‌اند یا پنیر مرغوب پس دلیلی ندارد در تهران بمانند و دی‌اکسیدکربن بخورند و فعالیت‌های ادبی خود را زیر سوال ببرند.

دلیل علمی: دانشمندان اعتقاد دارند که وقتی آلودگی هوا کلاغ‌های همه چیز خوار را از تهران فراری داده است یعنی اوضاع خیلی بد است و این نشان می‌دهد که ما آدم‌ها عجب پوست کلفتی داریم.

دلیل اقتصادی: گویا یک حرکت یک دلیل اقتصادی هم داشته است و آن این که دیگر مردم از قاشق‌های نقره و طلا برای غذا خوردن استفاده نمی‌کنند و  خانم‌ها هم جواهرات نمی‌خرند و این وضع اقتصادی کلاغ‌ها را بدجوری خراب کرده است و آن ها را مجبور به کوچ به مناطق ثروتمند‌تر کرده است.

دلیل فرافکنانه: اگر هوا به این اندازه آلوده بود اول باید گنجشک‌ها و کفتر چاهی‌ها می‌رفتند نه کلاغ‌ها که هفت جان دارند، ما به شدت کوچ کلاغ‌ها را تکذیب می‌کنیم.

دلیل نوستالژیک: کلاغ‌ها رفتند تا دست کم چندتایی از آنها زنده بمانند تا آیندگان بتوانند کلاغ را از نزدیک ببینند و وقتی بچه‌ها کلاغ پر بازی می‌کنند لااقل یکی دو کلاغ برای نمونه در قید حیات باشد!

توصیه: باز کلاغ‌ها یک جایی درختی پیدا می‌کنند تا بی خانه نمانند ما آدم‌ها باید به فکر باشیم که بعد از تهران به کجا برویم؟

X خرید اینترنتی انواع ساعت مچی زنانه مردانه و ست با بهترین قیمت